Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Oruç Reis din değiştirmiş bunu da öğrenmiş olduk iyice, budist olmuş. Şaka bir yana, Zaten Baş Rahip diye geçiyor tayfasında ama bizden birinin din değiştirdiğini görünce üzülüyor insan, bu kadar üzüntüyü Tuğçe Kazaz'ın din değiştirdiğinde yaşamıştım birde :oleyo:

Urouge'ye büyük olasılık din, inanç ile ilgili bir powerup gelecek veya meyve; Buddha meyvesi Sengoku'da var ama daha ciks bir şey bekliyorum.

Amen derken ki pozisyonu;

Boynunda budist rahiplerin dua ederken kullandığı tesbih var.

Son düzenleme:
Kaido-wb Ronaldo-messi gibi. Ronaldo dünyanın en iyisi ama Messi evrenin en iyisi :/ En azıdan ben böyle anladım :/ Hayır zaten saniye de bir kalp krizi geçiren wb den ne bekliyonuz :/ Ayrıca 2 yıl önceki one piece ile 2 yıl sonraki arasında Garpın erittiği dağlar kadar fark var.

Kaido, in japanese it means "highway" but it can also be a name for a generalized Aries, a very strong, bold, natural born leader, loving, perverted, is only serious when someone dies.
Yol kısmını bir kenara koyarsak. Kaido, ilk burç olan Koç anlamına geliyormuş. Güçlü, gözüpek, doğuştan lider, müşfik, sapkın, sadece biri öldüğünde ciddileşen. Burada muhtemelen burcun özellikleri sıralanmış. Artık Oda, ne tür bir şekilde servis eder yemeği bilemeyeceğim. Sanjilere saldıranların başının da koyun olması biraz düşündürücü olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık