Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle selamlar beyler forumu takip edeli baya oldu. İlk yorumumuda burdan gireyim dedim. Kralin hakisi bana gore zaten yavastan özelliklerini gosteriyor son svlerse buna iyice inandim online oyunlarda tilsim ,efsun ,pasisiyon vb gıbı seylerin ne kadar önemli oldugunu biliyoruz koka kaplayip. Kralın hakisi ile birlesmesinden ben bunu cikardim.

Wb'de en güçlü adamdı sözde :(
Sözde mi?:oleyo:

Bu makam mevki olayı Türkiye'deki gibi dağıtılmıyor One Piece'de, En iyi kılıç ustası ise seviye bellidir:artiz:

Dragon ve Mihawk'ın Yonkou seviyesi olduğu zaten belli, merak ettim millet ne bekliyor bu ikisinden. Amiral seviyesi deseler bile, onların çoğuda Yonkou ile kafa kafaya çarpışabilir, haa yenilirler ayrı konu. WB ayrı bir makam bu arada :fool: Doflamingo, Marco veya Kuma seviyesinde diyorsanız Mihawk için bilememo_O

Amiralleri azıcık ittirsek Yonkou olabilirler ki Mihawk da aynı şekilde olabilir. Teke tekte ise Mihawk hiçbir Yonkou'yu indiremez ama baya baya zorlar.

Amiralleri azıcık ittirsek Yonkou olabilirler ki Mihawk da aynı şekilde olabilir. Teke tekte ise Mihawk hiçbir Yonkou'yu indiremez ama baya baya zorlar.
Karasakal 2 yıl gibi kısa bir sürede iyi diyebileceğimiz yeni tayfa toplayıp meyvenin de etkisiyle yonko olabildiyse, amiraller de tecrübeleri, muazzam mevyeleri ve kaliteli tayfalarıyla beraber pekala yonko olabilirler bence de. :good:

Aynen, ama mihawk'ın amiral veya yonkou olma gibi bir isteği ve düşüncesi yok. Zaten Yonkou olmak isteyincede olunmuyor, Mihawk bir tayfa toplayacak ve tayfa ortamı oluşturacak bir tipde değil, yalnız kurt.

Sözde mi?:oleyo:

Bu makam mevki olayı Türkiye'deki gibi dağıtılmıyor One Piece'de, En iyi kılıç ustası ise seviye bellidir:artiz:

Dragon ve Mihawk'ın Yonkou seviyesi olduğu zaten belli, merak ettim millet ne bekliyor bu ikisinden. Amiral seviyesi deseler bile, onların çoğuda Yonkou ile kafa kafaya çarpışabilir, haa yenilirler ayrı konu. WB ayrı bir makam bu arada :fool: Doflamingo, Marco veya Kuma seviyesinde diyorsanız Mihawk için bilememo_O
Dragon tamam da Mihawk'ın nasıl belli oluyor. Yonkou seviyesinde ki bir adamı WB ile yapılacak büyük bir savaşta 3 Amiral ve 6 tane Shichi'nin olduğu bir savaşı dengelemesi için çağırırlar mı ? He ama WB tayfası beklenileni veremedi. Aynı adam bir başka Yonkou olan WB'nin adamı tarafından durduruluyor. Ki aralarında ki seviyeye görmek amacıyla yaptığı bir atışı. Yine diğer bir adamı olan Vista için de söylediklerini biliyoruz. Ha tabi Mihawk Vista'yı yener. Ama Shanks WB'nin gemisine çıktığında kimse karşısına çıkmıyor. Çünkü karşılarına Baba diye adlandırdıkları adamın muhattap aldığı denk olduğu biri çıkıyor.

Bunlara bakarak Mihawk için Yonkou seviyesinde diyemem. Ha ileride Yonkou seviyesinde çizer o şekilde gösterir bilemem. Ama şu an için Yonkou seviyesindedir öyle çıakcaktır demek için elde hiçbir veri yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık