Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesel olarak Fujinin üstün olduğunu düşünüyorum :/
Körlüğünden dolayı K.Haki miydi neydi :/ Onun aşmış olduğu konusunda kararlıyım.
Fuji bana üstün geliyor :/
Sıradan biri olsa meyve üstünlüğü konusuna girmezdim ama Kuzan'ın meyve logia. Zaten üstün. Bir de bunun üstüne Kuzan gibi biri kullanıyor. Ben pek ihtimal vermiyroum açıkçası. Tabi şu var; dövüşleri kolay bitmez, Sakazuki vs. Kuzan a benzer.

İşte başka bi sorunda o nihai savaş. Nerde müttefikler ve en önemlisi sen nerdesin? Dragon ve Sabolar olacak yani rahat ol, biz değil denizciler düşünsün eşleşme durumlarını :D
Lucci saniyede silerim defterimden. Olay güç meselesi değil karakter meselesi. Lucci ölse yine demez Luffy kaptanım ha derse zaten ölü.
Devrimciler Dünya hükümeti ile vs atarken Luffyler Denizcilerle atacak büyük ihtimal. :/
Ayrıca görmediğimiz topluluklarda savaşa girebilir. Yani babası ile aynı safta savaşacaklarını sanmıyorum. Daha doğrusu sırt sırta bir savaş olmayabilir.

o Diyorsun ki parti olacak :D
@Tensei
Güzel dedin. O zaman o 5 moruktan çok şeyler beklemeliyiz ve değinilmeyen kurumlardan.
Mesela Cp0 doğrudan hükümete çalışıyor diye hatırlıyorum. Bu tip organizasyonları ve askeri birlikleri vardır. :/
Dragon kaç yıldır doğrudan hükümete saldırıyor meydan okuyor. Dünya Hükümeti biraz daha büyük işlerin adamı sanırım :/
WB yi tınlamamışlar :/ Goroseilerin bence her birinin kendi elit askerleri vardır :/ Yazın bunu bak :/
Olmasa bile kendileri çok sağlam çıkacaktır.

Son düzenleme:
Mesela Cp0 doğrudan hükümete çalışıyor diye hatırlıyorum. Bu tip organizasyonları ve askeri birlikleri vardır. :/
Dragon kaç yıldır doğrudan hükümete saldırıyor meydan okuyor. Dünya Hükümeti biraz daha büyük işlerin adamı sanırım :/
WB yi tınlamamışlar :/ Goroseilerin bence her birinin kendi elit askerleri vardır :/ Yazın bunu bak :/
Olmasa bile kendileri çok sağlam çıkacaktır.
Yazdım Tensei çıkmazsa görüşürüz ama.

vvici

WB nin tayfasında iş yoktu. Gerçi kendisinde de iş yoktu.
Aynen haki bildikleri bile belli degil bi tek wb nin meyvesi efsaneydi oda kimde olsa guclu olur marconunda meyve efsane ama bisey gosteremedi dedigin gibi cok ezikler bence diger yonkou lara gore

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık