Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shabondy'deki İnsan pazarında yakalananlara takılan bombalı kelepçeler vardı. Onlar Kairoseki miydi? Hatırlayan var mı?

Ne bileyim bunlar korsan falan yakalıyorlar sonuçta. Şeytan meyvesi yemiş adamları da yakaladıklarını varsayarsak etkili olabileceğini düşündüm. Rayleigh gibi haki bilen adamlar belki yamultabiliyordur ne bileyim :D Gerçi onu yamultabilen adam bombadan etkilenir mi :D Belki de şeytan meyveli olanlara kairoseki kelepçe takıp boynuna da ekstradan tasma geçiriyorlardır.

Bi de bu yeşil smiley pek bi dandikmiş.

Wb vs BB izledim de şimdi aklıma geldi acaba BB'ye k.haki vermeyebilir mi mangaka? Çünkü saldırıya çok açık hep ilk saldırıyı yiyor fark etmiyor. Ace olayında Luffy olayında Wb olayında hep ilk saldırıyı yiyen oluyor. Belki ona k.haki vermez hep debelendiririr yerlerde mangaka Luffy onu bu şekilde alabilir diye düşünüyorum yoksa adam çift meyveyle savunma saldırı yönünden çok güçlü bir karakter buna vurabilmek için k.hakisin zayıf olması lazım bence Luffy k.haki zayıflığından faydalanıp yenecek BB'yi.

LastiktenAdam

Wb vs BB izledim de şimdi aklıma geldi acaba BB'ye k.haki vermeyebilir mi mangaka? Çünkü saldırıya çok açık hep ilk saldırıyı yiyor fark etmiyor. Ace olayında Luffy olayında Wb olayında hep ilk saldırıyı yiyen oluyor. Belki ona k.haki vermez hep debelendiririr yerlerde mangaka Luffy onu bu şekilde alabilir diye düşünüyorum yoksa adam çift meyveyle savunma saldırı yönünden çok güçlü bir karakter buna vurabilmek için k.hakisin zayıf olması lazım bence Luffy k.haki zayıflığından faydalanıp yenecek BB'yi.
Olsa da zaten ben hep k.hakiyi hız olmadan bir hiç görmüşümdür. E malum Luffy de o sıralar belki de sadece Borsalino'dan hızlı olamaz. Hızıyla çarpar. :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık