Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawkın shibukai olması bir bana mı çok saçma geliyor. Herifin korsanlık namına tek birşeyi yok. Adamın korsanlar dışında birine saldırdığı görülmedi, kaptan değil çünkü tayfası bile yok, korsan bayrağı yok. Neye dayanarak korsan ilan edilmiş? Mihawktan olsa olsa ödül avcısı olur fazlası değil.
Shichibukai olunca korsanlık geri plana düşüyor zaten :S

Güçlü bir tayfada korsandır zamanında Shanks gibi.Ama onun aksine tayfa toplamaya falan kasmamış işte,kaptanı ölünce yada tayfa dağılınca takılmış kafasına göre.

Bir kere ödül alınca sonuna kadar suçlusun artık Rayleigh gibi,emekli oldum falan yok bu işlerde.Sen emekli olursun ama Wg emekli etmez. :D

Güçlü bir tayfada korsandır zamanında Shanks gibi.Ama onun aksine tayfa toplamaya falan kasmamış işte,kaptanı ölünce yada tayfa dağılınca takılmış kafasına göre.

Bir kere ödül alınca sonuna kadar suçlusun artık Rayleigh gibi,emekli oldum falan yok bu işlerde.Sen emekli olursun ama Wg emekli etmez. :D
Mihawkın ödülü olup olmadığıda belirsiz ki :/

Mihawkın ödülü olup olmadığıda belirsiz ki :/
Karasakal gibi olmadıkça ödülü olmak zorunda.Sengoku tanınmıyor ödülü yok diyordu karasakal için bile.
Mihawk gibi adamın da lord olmak için law ve karasakal gibi kasacağını sanmıyorum.Belki o da yapmıştır ama ihtimali düşük görüyorum.O karakterde biri değil ve aklıma bunun için geçerli herhangi bir amaç gelmiyor.

Karasakal gibi olmadıkça ödülü olmak zorunda.Sengoku tanınmıyor ödülü yok diyordu karasakal için bile.
Mihawk gibi adamın da lord olmak için law ve karasakal gibi kasacağını sanmıyorum.Belki o da yapmıştır ama ihtimali düşük görüyorum.O karakterde biri değil ve aklıma bunun için geçerli herhangi bir amaç gelmiyor.
Adam ödül avcılığı yaparak dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alsa tanınmayacak mı? Sabonunda bildiğimiz kadarı ile ödülü yok ama görür görmez tanıyorlar. Tanıdığımız bütün güçlü adamlar ya hükümete bağlı yada korsan olduğu için öyleymiş gibi geliyor bize.

Cedric

Fujitora shibukai sistemini kaldırırsa eğer Mihawk'ı ayrı tutatarlar mı acaba ? Marineye katarlar mı? Nihayetinde adamın ödül avcısı yahut korsan yani ne iş yaptığı belirtilmedi.

Adam ödül avcılığı yaparak dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını alsa tanınmayacak mı? Sabonunda bildiğimiz kadarı ile ödülü yok ama görür görmez tanıyorlar. Tanıdığımız bütün güçlü adamlar ya hükümete bağlı yada korsan olduğu için öyleymiş gibi geliyor bize.
Ödül avcılığı yapan bir adamı lord yapmazlar.Korsan olması lazım yoksa bir anlamı olmaz yani.Korsan olmayan birisi bu mevkiyi de kabul etmez.Zararları da var çünkü,ayrılırsan biletini kesiyorlar.Sen ödül avcısıydın aslında yav diyip rahat bırakmazlar adamı.
Sadece korsanların avantaj sağlayabileceği bir mevki.Köpekliğini yapıyorsun işte hükümetin.Suça bulaşmamış birisi suçlu konuma düşürmez kendini.Zaten hükümette denge gözetiyor nötr yada iyi tarafta olan adamı almaz bu mevkiye.

Mihawk aslında öyle göründüğü kadar iyi de sayılmaz.Uykusunu böldüler diye tayfa yok ediyor.Birisi çıkıp diklenmiştir illa ki haddini bildirmiştir de.Her türlü suçlu konumuna düşmüştür.Denizlerdeyken korsan olmamasının bir yolu yok bence. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık