Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu insanların,yani D'lerin neden özel olduklarını iyice merak etmeye başladım artık. :/

[video=youtube;Sn8hn0cGWgI]https://www.youtube.com/watch?v=Sn8hn0cGWgI[/video]
Garp ve Sengoku'nun olduğu yerde CP - siz köşede durun biz halledecez felan diyor ne acayip bir specialdi bu böyle.
İşin garip trafı Garp durdu.
Bu filmi izlemedim ama daha başından hatalı gözüküyor. Garp bırak gideyim demez direk yardırır normalde.

Bu hafta Law'ın Luffy'e söylediklerini hatırladıktan sonra red hawk çakması gibi sağlam bir vuruş yapıp yüreğimin yağlarını eritip bitirse ne güzel olur ya şimdiden heyecanlandım.

Roronoa Zoro

Kolu kopanlar derneği .

Kaido'nun adamları , böyle çıkarlarsa efsane olacak.Kaplan adam.
Attığın resimde efekt vereceğiz diye detayların içine etmişler. Öndeki kaplan çarpılmış gibi duruyor :D

Doflamingonun bu konsepti sizce de daha iyi değil miydi?
Zayıf beden , üstündeki kürkü tam giymesi , gözlüklerinin şekli felan şimdiki halinden daha farklı.

Dressrosadaki daha kilolu daha oturaklı olmuş ama bence ilk haliyle görsek daha iyi olurdu.

Doflamingonun bu konsepti sizce de daha iyi değil miydi?
Zayıf beden , üstündeki kürkü tam giymesi , gözlüklerinin şekli felan şimdiki halinden daha farklı.

Dressrosadaki daha kilolu daha oturaklı olmuş ama bence ilk haliyle görsek daha iyi olurdu.
Şimdiki hali daha iyi gibi ya en azından görkemli duruyor.Eski halinde pek ihtişam yok.

Bir arkadaş bir konuda Spandam deyince aklıma geldi. Daha önce görmemiştim bugün bir arkadaş CP9'un kapak hikayesinden bir foto atmıştı. Ben o sıralar manga okumuyordum ve görmemiştim. Daha sonra buldum onları ve baktım. Anlamadığım Spandam nasıl ölmemiş? Bu saçmalık/sıvama değil mi? Aklım almıyor ya yeminle.

İşte böyle şeyleri görüp bir arkadaş "Law kalbini Luffy'ye verdiyse ölmez" deyince de nasıl olur diye linç ediliyordu neredeyse. Oda'nın suçu hepsi :artiz:

Bir arkadaş bir konuda Spandam deyince aklıma geldi. Daha önce görmemiştim bugün bir arkadaş CP9'un kapak hikayesinden bir foto atmıştı. Ben o sıralar manga okumuyordum ve görmemiştim. Daha sonra buldum onları ve baktım. Anlamadığım Spandam nasıl ölmemiş? Bu saçmalık/sıvama değil mi? Aklım almıyor ya yeminle.

İşte böyle şeyleri görüp bir arkadaş "Law kalbini Luffy'ye verdiyse ölmez" deyince de nasıl olur diye linç ediliyordu neredeyse. Oda'nın suçu hepsi :artiz:
O sahneyi animeden izlediğin için böyle söylüyorsun mangada sadece kemiklerini kırdı bi güzel o kadar da abartılacak durum yoktu. Ha gerçek hayatta olsa belki ölebilirdi.

Neyse bu cevabı boşuna yazdım seride atom bombasına kafa atıp yaşayan var:D
Lakin monet ve vergonun pini kesti e bu arc da Dof veya Lawında ipini keserse bu büyük ölümsüzlük engelini aşacağız gibi görünüyor. Ve zaten yonkolar banko ölecek. Kid ölecek(Luffy kral olupta bu herif hala nefes alırsa bu karakter biter bende. Ya ölecek ya kral olacak başka durumu kabul etmiyorum kendi açımdan) ve daha birkaç navoda daha.

Ha dof ölmesin Law ölsün. Şeref çok fazla op, artık paçamızdan ayrılmazda, ayrılsa Luffy bırakmaz. Ölsün gitsin yada bize ihanet etsin en güzeli:D

O sahneyi animeden izlediğin için böyle söylüyorsun mangada sadece kemiklerini kırdı bi güzel o kadar da abartılacak durum yoktu. Ha gerçek hayatta olsa belki ölebilirdi.

Neyse bu cevabı boşuna yazdım seride atom bombasına kafa atıp yaşayan var:D
Lakin monet ve vergonun pini kesti e bu arc da Dof veya Lawında ipini keserse bu büyük ölümsüzlük engelini aşacağız gibi görünüyor. Ve zaten yonkolar banko ölecek. Kid ölecek(Luffy kral olupta bu herif hala nefes alırsa bu karakter biter bende. Ya ölecek ya kral olacak başka durumu kabul etmiyorum kendi açımdan) ve daha birkaç navoda daha.

Ha dof ölmesin Law ölsün. Şeref çok fazla op, artık paçamızdan ayrılmazda, ayrılsa Luffy bırakmaz. Ölsün gitsin yada bize ihanet etsin en güzeli:D
Ne bileyim yine de bana omurgası kırılan birinin yaşaması zor geliyor. Sinir olmuştum görünce yazayım dedim :D OP evreni farklı tabi. Demek istediğim de OP evrenindeki olayları gerçek hayattakilerle karıştırmamak. Oraya da yazmıştım, bir arkadaş "Law kalbini Luffy'ye vermiştir ölmez" dedi diye o kadar laf yedi nasıl olur diye :D Bunları gördükten sonra gayet de mantıklı. Neden olmasın demiştim :D

Law ölmesin Dof ölsün giderken de Diamante'yi de götürsün temiz olsun :D Law lazım bize daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık