Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Erdoğan ile Akainu arasındaki benzerlik bir tek benim mi dikkatimi çekti? Sizin bildiğiniz gibi bir filo amirali olmayacağım dedi lan resmen :|
Edit: Bu serinin en güzel gülen adamı Dof-sama la.

Tamam la vurmayın. Hafızam iyi değil bu aralar. :D

Bir kurgu oluşturuyorsan, bir hikaye yazıyorsan elinden geldiğinde kendi içinde tutarlı yapacaksın ki mantıklı olsun, takip edilebilir olsun. Mangaka öyle her istediğini saçma şekillerde yapsa adamakıllı kimse takip etmez. Senin dediğinle yola çıkarsak Luffy Marineford'da önüne geleni tekleyip Ace'i kurtarabilir, ardından Beyazsakal'ı da indirir. Sorana da mangaka öyle yapmış bize laf düşmez denir. Hadi gel de takip et artık bu seriyi.
Bir şeyleri mantık eleğinden geçirmek gerek, olabildiğince akla yatkın olması gerek. Yani öyle yaptım oldu demekle olmaz.

Hey Allah'ım, neler konuşuyoruz burada. :/

Eşit olanla dövüşüp onu yenersen, bir seviye üstüne çıkmış olursun sadece ama senden güçlü olanı indirirsen, birkaç seviye atlamış olursun. Luffy hep böyle ilerledi, hep kendinden güçlü olanları zorlayarak, kendini yırtarak yendi. Bu yüzden şimdi Yeni Dünya'da bile çok korkulan bir isim, büyük adamları bile endişelendiren biri. Dof'u da bir yolunu bularak yenecek ve daha da üstlere çıkacak. Dof'un ondan daha güçlü olması, ona yenilemeyeceği anlamına gelmez. Dövüşe bakmak lazım, Luffy mantıklı mı yendi mantıksız mı? Mangaka senin dediğin gibi üstünkörü mü bitirdi yoksa özene bezene, mantığa oturtarak mı?
Yanisi bütün bunları bu dövüş bittikten sonra konuşmak lazım.
Yorumu mu okudun mu cidden? Bizde biliyoruz tutarlı olması lazım. Ne diyoruz? B.hakisi şu kadar attı, k.hakisi şu kadar gelişti, h.hakisi şu kadar arttı, dorukisi arttı, şu şu yeni teknikler çıkardı der diyorum sen de gelmiş WByi teklesin diyorsun :D Onu açıklayamaz ama benim dediğimi açıklar. Nasılsa hakisi, dorukisi artıyor adamın nasılsa yeni teknikler buluyor. Çok güzel şekilde açıklayabilir yani.

Bon-Chan'a ne oldu acaba Magellan'ı karasakal tayfası tokatladığına göre belki oda kaçabilmiştir. Yeni dünyada bir yerlerde karşımıza çıkabilir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık