Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Tam da pika pikadan kaynaklı kaybeder . Bititiciliği olmayan bir meyve . Kuzan fırsatı buldu mu tek atıyor dondurarak ( örn ; joz , Cracker )
Kizaru bu adamlara benzer şekilde tek atamaz meyvesi kaynaklı .
Akainu da benzer şekilde magma ile tek atıyor .

Yani Kizarunun meyvesinden dolayı Kuzan ve Saka kadar gücü yok
Gördüğümüz kadarıyla lazer'in bloklanamaması lazım. Sanjide terslik var. Uzun mesafe saldırılarında en sağlam vuran amiral olabilir.

Tekme ve yumrukları da hız artışından dolayı çok vuruyor. Adam 20 km uzağa gidip geri gelerek tekme salladı. "Hız ağırlıktır. Işık hızında tekme yedin mi?" lafı var kendisinin.
Aokiji'nin garp'a attığı buz yumruğuna bakarak konuşursak kizaru'nun meyvesi yumruk ve tekmeleri daha sağlam güçlendiriyor.

Rakip gardını düşürünce tam kuzan ve sakazuki gibi tek atacak bitiriciliği olmayabilir ama kizaru'nun da başka alanlarda hasarı daha yüksek.

Lazeri kafaya veya kalbe atsa en ayarsız karakter olur aslında ama o law'ın milleti denize ışınlamaması gibi bi olay.

Gördüğümüz kadarıyla lazer'in bloklanamaması lazım. Sanjide terslik var. Uzun mesafe saldırılarında en sağlam vuran amiral olabilir.

Tekme ve yumrukları da hız artışından dolayı çok vuruyor. Adam 20 km uzağa gidip geri gelerek tekme salladı. "Hız ağırlıktır. Işık hızında tekme yedin mi?" lafı var kendisinin.
Aokiji'nin garp'a attığı buz yumruğuna bakarak konuşursak kizaru'nun meyvesi yumruk ve tekmeleri daha sağlam güçlendiriyor.

Rakip gardını düşürünce tam kuzan ve sakazuki gibi tek atacak bitiriciliği olmayabilir ama kizaru'nun da başka alanlarda hasarı daha yüksek.

Lazeri kafaya veya kalbe atsa en ayarsız karakter olur aslında ama o law'ın milleti denize ışınlamaması gibi bi olay.
Kesinlikle. Çoğu karakter için lazeri durdurmak buz ve lavı durdurmaktan daha zor. Direkt delip geçiyor. Şimdi karşısında ışığa karşı durabilen 2 kişi var diye küçük görmek saçma olur. Her anlamda üst düzey bir meyve.

Sana şunu sorayım 1 kaç ay önceli law doff a ezilirken o dönemde lawdan daha güçlü olan luffy 1 ay önce bm ye ezilirken sonrasında lawın bm yi yenmesi mantıklımk. Sonuçta bm yonkou bir karakter. Sennşimdi ama luffy tek yendi vs dersin de bence luffyinin de şuan tek başına yonkou yenmesi mantıksızdı. Düşünsene 5 süpernıva yonko karşısına çıkıyor hepsi madara oluyor sonra ne hikmetse luffu tek başına kaido, law ve kidd birlikte bm indiriyor. Bu baya saçma . İşleniş olarak çok daha güzel işlenebilirdi gereksiz karakterlere panel ayırılıcağına bu karakterlere öncesinde paneller ayrılıp gelişimleri nasıl yada ne durumfda bu güçleri kazandıkları işlenebiliridi kastım o
Konu dışı olmasın orada :D

Ben de isterdim husumetlisini kendi def etsin. Fakat arc bossunu daima Luffy aldığı için Dof'un yenilgisinde sadece payı oldu kendisinin. Güçlendirme konusunda Oda'nın kötü yazarlığı. Biraz daha zaman atabilirdi araya. Wano için kısaca şunu söyleyeyim 2 imparatorun olduğu yerde gelişmekte olan karakterlerin kazanma ihtimali yoktu ben de. Ama işte yaptı bir şekil, bize verileni eğrisiyle doğrusuyla konuşuyoruz.

Konu dışı olmasın orada :D

Ben de isterdim husumetlisini kendi def etsin. Fakat arc bossunu daima Luffy aldığı için Dof'un yenilgisinde sadece payı oldu kendisinin. Güçlendirme konusunda Oda'nın kötü yazarlığı. Biraz daha zaman atabilirdi araya. Wano için kısaca şunu söyleyeyim 2 imparatorun olduğu yerde gelişmekte olan karakterlerin kazanma ihtimali yoktu ben de. Ama işte yaptı bir şekil, bize verileni eğrisiyle doğrusuyla konuşuyoruz.
Ben 2 imparatorujin yenilmesinde değilim yenenlerim alt yapısı yeterince doldurulmadı kastım o

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık