Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kizaru yerine başka amiral de gelebilir. Akainu, Ryokugyu, Zodyak Denizciler var ama Imu’nun ortaya çıkacağı vakit bunlar aynı safta kalır mı bilmiyorum. Üçüncü taraf yine Luffy’lere düşman olurlar.

Kizaru Marco’yu indirir ama diğer sağ kollardan daha uzun sürer çünkü yeteneği onun öyle. Big Mom da kendisiyle uğraşmak istemiyor, Kaido’nun saldırısını blokluyor. King ve Queen sınırına götürüyor sen onların Kizaru kadar saldırı gücünün olduğunu mu düşünüyorsun? Marco’nun gücü sınırsız değil bir süre sonra Kizaru’nun seri saldırılarından düşer. Marco’nun da öne çıkan saldırı gücünü göremedik misal Kizaru’ya nasıl hasar verecek?

Sağ Kolları Amirallerle denk tutuyorsun Zoro’dan ötürü ama yanlış. Zoro kıstas alınacak karakter değil bizimkilerin yeri apayrı.
Bu saatten sonra amiral falan gelmez. Malum amiral adayları da o etkiyi yaratmaz. Kizaru saf değiştirirse de omurgasızlık yapar.

Kizaru'nun meyve tabanlı hiçbir saldırısı Marco'ya işlemiyor. Fiziksel olarak dövüşmesi gerek ki bu konuda Marco'nun fiziksel gücü de çok iyi durumda. Bu dövüşü fiziksel kabiliyetler veya ekstra yetenekler belirler.

Marco aynı gün içinde Kizaru'dan lazer Akainu'dan magma Garp'tan yumruk yiyip evin yolunu bulabilmiş Karasakal'la dövüşünden sağ sağlim çıkabilmiş bir karakter. Anka zaten küllerinden doğuşun simgesiyken adamın kendini iyileştirme noktasında limitleri çok yukarda olan mistik zoan meyvesi var. Bu haliyle Marco, Kizaru için yenmesi çok zor bir rakip. Saldırı gücü noktasında eksiği var haklısın. O soru işareti. Zaten o konuda eksiği olmasa Marco>Kizaru olur net.

Sağ kollar konusunda şöyle düşünüyorum. Sağ kolların ortalama gücü amiral+ seviyededir. Ama hâli hazırdaki sağ kollar amirallerden güçsüzdür. Zoro bu konunun dışında.

Marcoyu övme postuna hoşgeldiniz Karasakalı indirememisler onlardan bisey olmaz Karasala tayfası demiyorum tayfa zaten çürük karasakala gücü yetmeyen elemandan bir cacık olmaz marcoyu övmenin manası yok.

Spoiler sağlayıcılar tutuklanmış, söverek rahatlama seanslarım son bulacak desene. Tüm stresimi bu heriflerin saçma spoiler paylaşımlarına boşaltıyordum.

Karasakal neden Marco veya Jozu'nun meyvesini almamış acaba baya işine yarardı. Yenmiş ama eli boş dönmüş.
Ope için nihai gücünü kullanmazsın bana nasılsa satsam mı diyordu. Anlaşılan meyveleri sadece kullanmak içinde elde etmiyor. Satmak içinde alabilirdi. Marco'nun meyvesini hükümete sunsa tehlikeli oluşunu gözlerinde daha da arttırmış olurdu. Oda bu kısımda tutarsız davranmış. Hadi Marco'ya kıyamadı diyelim diğer tayfa üyelerinden birinin mutlaka almalıydı meyvesini.

Spoiler sağlayıcılar tutuklanmış, söverek rahatlama seanslarım son bulacak desene. Tüm stresimi bu heriflerin saçma spoiler paylaşımlarına boşaltıyordum.
Spoilercı elemanın dediğine göre spoiler metinleri yine aynı düzen gelecek. Resimleri sızdıranlar tutuklandığı için resimleri 1 gün geç göreceğiz. Redon'a sövmeye devam yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık