Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Fare’den fanservis üstüne fanservis bekliyorum. Yenilirse bile karizmasını çizdirmez. Kral haki salarsa Teach Aramaki’den beter olur. O günler gelince de hesaplaşacağız.
Zaten ilk başlarda Shanks şov yapar onun kaçarı yok. Teach her kavga başında tokat yiyen karakter bir de üstüne Shanks rakip, Oda uçuracaktır. Üç sayı falan Shanks döver sonra yavaş yavaş işler tersine döner.

@Montana @sensey @artyomdh @Tyr Bu Aramaki’nin Ronin Gai filmindeki Aramaki’den esinlendiğini biliyoruz. Orada da karakter garip tepkiler veriyor, serseri bir tipti. Ama en önemli karakteristik özelliği aşkını kurtarmak için samuraylarla çarpışması. Bence bu Aramaki’nin sevdiği kadın Kutsal Ejder çıkacak. Aşkla kafayı yemiştir bu.

Bir ihtimal sevdiği kadın aslında Imu ve ondan dolayı kutsallar tanrıdır diyor. Imu’nun bahçesini Aramaki süslemiş olabilir.

@Montana @sensey @artyomdh @Tyr Bu Aramaki’nin Ronin Gai filmindeki Aramaki’den esinlendiğini biliyoruz. Orada da karakter garip tepkiler veriyor, serseri bir tipti. Ama en önemli karakteristik özelliği aşkını kurtarmak için samuraylarla çarpışması. Bence bu Aramaki’nin sevdiği kadın Kutsal Ejder çıkacak. Aşkla kafayı yemiştir bu.

Bir ihtimal sevdiği kadın aslında Imu ve ondan dolayı kutsallar tanrıdır diyor. Imu’nun bahçesini Aramaki süslemiş olabilir.
O filmi izledim de çok garip bir filmdi. Aramaki orada belaya bulaşmak istemeyen ama güçlü bir tipti. Kadını kurtarması için kadının kardeşi yardım istemeye gelince de para istiyordu. Hani normalde gelmem ama para ile kılıcımı satın al hesabı göstermelik. Japon folklorü çok garip, Kizaru da bunun kurbanı oldu.

O filmi izledim de çok garip bir filmdi. Aramaki orada belaya bulaşmak istemeyen ama güçlü bir tipti. Kadını kurtarması için kadının kardeşi yardım istemeye gelince de para istiyordu. Hani normalde gelmem ama para ile kılıcımı satın al hesabı göstermelik. Japon folklorü çok garip, Kizaru da bunun kurbanı oldu.
Aramaki çok değişik bir karakter. Ama bende merak uyandırıyor. Hikayesinin sonunu merakla beklemekteyim.

Dünya çapında belli olduğu nereden biliniyor? Buna bağlayarak yok kadın sevenleri çok ya o yüzden Oda üzmez onları gibi yorumlar can sıkıcı. Kadın doğduysam ve sevdiysem bu benim mi suçum yav. Sevenleri her şeyiyle seviyor. Karakterin derinliği, hikayesi, gücü her ne olursa. Sitede de arka plandan takip ediyorlar. Fanı olupta en aktif olanı benim.

Kadın sevenleri fazla da olabilir, bilinmez. Fakat buna bağlayarak yok kral haki ona yakışmıyor ama kadın sevenleri çok Oda verebilir. Yok Law aslında ölecek ama kadın sevenleri çok Oda öldürmez vb. gibi yorumlar hoş değil. Yıllardır yapılıyor bu. Sanki karakter tek başına kendi benliği ile hiçbir şeyi hak etmiyor. Aldığı, sahip olduğu ne varsa hep kadınlar sayesinde
Reaksiyon çeken YouTube kanallarında kızlar hep Law fanı oluyor mesela. Şahsen tanıdığım seven kızlarda var. Sevilebilecek bir karakter zaten buna lafım yok ama Oda'nın beklediğinden daha popüler olduğu bir gerçek. Yoksa bu kadar büyük rol vermeyebilirdi karaktere.

Reaksiyon çeken YouTube kanallarında kızlar hep Law fanı oluyor mesela. Şahsen tanıdığım seven kızlarda var. Sevilebilecek bir karakter zaten buna lafım yok ama Oda'nın beklediğinden daha popüler olduğu bir gerçek. Yoksa bu kadar büyük rol vermeyebilirdi karaktere.
@Mushelia da seviyordu o gün bize Law'ı övmüştü diye hatırlıyorum. Kadın one piece takipçilerden dolayı Law>Kid'e döndü olay. İlk tasarlandıklarında muhtemelen Kid'i daha güçlü tasarlamıştı .d

Karasakal D. özelliklerini tam taşımıyor gibi aslında, ilginç bir karakter. Kral haki ne kadar yakışır bilemiyorum ama çıkması olası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık