Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Adam g3 ile 2 adım geri gitti diye çöp oldu. Bu muhabbeti Wano ile bırakmak gerekiyordu aslında. Kaido'yu gördük mesela ilk g3 yumruğu yediğinde.

Fujitora Hajrudin olmasaydı Luffy'i east blue'daki köyüne kadar gönderecekti orada. Tek bir Gravity Slash ile hem de.
Bunun neresi 2 adım?:

Uçmuş gitmiş arka taraf parçalanmış dumanlar içinden çıkıyor adam. Yanlış mı görüyorum? Bari suratına falan yese bişey demeyeceğim blokluyor bi de.

Adamın meyvesiz hali cracker’in bi askerinin kalkanla yaptığını yapamıyor. Dof uyanış gerekmeden spider web açıp eforsuzca blokluyor. Kata daha uyanışsız haliyle bile 3-4 katını atarak karşılık verip eziyor. Fuji meyvesiz haliyle bunları yapacak güç göstermedi. G4 yese uçar gider.

Luffy birazcık şişirdiği kolla çarpışıyordu bu adamla:

Bu luffy’i tüm komutanlar ezdi zaten. Cracker kuklasına dövdürüyordu bunu. Bi zahmet meyveyle dalınca uçursun.

Çeri çöpü dövmenin gözümde pek değeri yok, Yamato'yu dövseydi en azından.
Sağ kol veya ona yakın kişileri değerlendirelim. Sağ kol üstü Luffy'i çatıda bayılttı ardından o baygınken Zoro ve Law'a ayarı anında verdi. Mesela Bm'nin karşısında Law bu kadar ezilmedi. Sonrasında kral haki power up'ı almış, artık oldu bu çocuk dediğimiz Luffy'i yine yendi. Araya Yamato falan girdi sonra Luffy'i bir tur daha yendi. Orada cp 0'dan biri araya girmese dahi Kaido'nun, Luffy'i yine yeneceği çok barizdi. Hala daha adam neredeyse bir bu kadar daha dövüşürmüş hissi veriyor. En azından stamina ve dayanıklılık olarak hakkını verdiğini düşünüyorum. Kral hakinin farklı bir kullanımı vs çıkmazsa Shanks'tan net daha güçlüdür bence. BB kapalı kutu meyveleri uyandırdıysa geçmiştir. Onun karanlık meyvesinde de mistik zoan falan çıkarır bu Oda.

Sağ kol veya ona yakın kişileri değerlendirelim. Sağ kol üstü Luffy'i çatıda bayılttı ardından o baygınken Zoro ve Law'a ayarı anında verdi. Mesela Bm'nin karşısında Law bu kadar ezilmedi. Sonrasında kral haki power up'ı almış, artık oldu bu çocuk dediğimiz Luffy'i yine yendi. Araya Yamato falan girdi sonra Luffy'i bir tur daha yendi. Orada cp 0'dan biri araya girmese dahi Kaido'nun, Luffy'i yine yeneceği çok barizdi. Hala daha adam neredeyse bir bu kadar daha dövüşürmüş hissi veriyor. En azından stamina ve dayanıklılık olarak hakkını verdiğini düşünüyorum. Kral hakinin farklı bir kullanımı vs çıkmazsa Shanks'tan net daha güçlüdür bence. BB kapalı kutu meyveleri uyandırdıysa geçmiştir. Onun karanlık meyvesinde de mistik zoan falan çıkarır bu Oda.
Law'a balyozu geçirdi, Law savundu hiç bi' şey olmadı. Law'a iki kere vurma fırsatı yakaladı hiç birinde saf dışı bırakamadı yani. Law gitti adamdan kan aldı. Luffy'e gelince Luffy'i her arc kötüsü en az 3 kere yıkıyor zaten Allah'ın emri. Onun dışında tek sıkıntısı kondisyonuydu, şu p.up'ı almasına gerek bile yoktu. Kondisyon p.up'ı verse Kaido'yu yenerdi zaten başa baş gidiyordu. Zoro ise ölü haliyle adamı kesti, zaten ayakta zor duruyordu. Onu geri yıksa ne olur yıkmasa ne olur? Herkes tabii görmek istediği gibi görüyor.

Şimdi gittim baktım hatta Zoro kendi kendine düşmüş zaten yere la? :hhh:

Bunun neresi 2 adım?:

Uçmuş gitmiş arka taraf parçalanmış dumanlar içinden çıkıyor adam. Yanlış mı görüyorum? Bari suratına falan yese bişey demeyeceğim blokluyor bi de.

Adamın meyvesiz hali cracker’in bi askerinin kalkanla yaptığını yapamıyor. Dof uyanış gerekmeden spider web açıp eforsuzca blokluyor. Kata daha uyanışsız haliyle bile 3-4 katını atarak karşılık verip eziyor. Fuji meyvesiz haliyle bunları yapacak güç göstermedi. G4 yese uçar gider.

Luffy birazcık şişirdiği kolla çarpışıyordu bu adamla:

Bu luffy’i tüm komutanlar ezdi zaten. Cracker kuklasına dövdürüyordu bunu. Bi zahmet meyveyle dalınca uçursun.
Kaido'nun ilk Luffy ile karşılaşmasında g3 yumruğu yediği paneli atmama gerek yok herhalde.

Wano ile bunları aşmamız gerekiyordu. Bundan beter neler neler gördük yani bu arc içinde.

Kaido'nun ilk Luffy ile karşılaşmasında g3 yumruğu yediği paneli atmama gerek yok herhalde.

Wano ile bunları aşmamız gerekiyordu. Bundan beter neler neler gördük yani bu arc içinde.
Kaido bloklayıp mı uçmuş? Anlatmak istediğim şey hasar değil (ki kaido hasar yemiyor zaten). Adam kılıcı koymuş araya ve bloklamaya çalışmış ama uçmuş. Kuvveti yetmemiş.
Kaido gibi kafasının üstüne elephant yemedi fujitora. İkisinin ne alakası var?

Kuvvetinin ne kadar olduğu sonraki sayfadan belli. Luffy azcık kol şişirmiş öyle çarpışıyor.

Fuji sizin bahsettiğiniz kadar kuvvetli olsa big mom’ın kek adasında yaptığını yapardı. Koluna veya kılıcına hakiyi basıp kong gun bloklardı luffy geri uçardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık