Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Opta niye bu kadar gereksiz karakter var ya bak mesela Lucci abim adam yenildi bu adamın olayının enies lobby arcında bitmesi lazım ama bir şekil hikayeye dönüyor e madem hikayeye döndü serinin akışına, hikayesine katkıda bulunsun ne yaptı Lucci veya Kaku? Wano'da vardılar ne yaptılar, hiçbir şey fil tokat attı bunlara şimdi egghead arcına geldik ne yaptılar Luffy'e sıkıntı mı çıkardı yoo tek yedi, Luffy'e katkısı mı oldu? Sanmıyorum seraphimleri yenmek için bunlara ihtiyaç yoktu, hiç olmadı bu gereksizleri öne sürdün karizmalarını çizdirdin bari adamların sözde hükümet köpeği olarak çizdikten sonra sanki nakamaymış gibi tayfa ile dip dibe çizme hani hükümet köpeğiydi lucci/kaku abim 2 saniyede çözün bizi yardım edelim dediler sorsan devlet her şeyden üstün ...

Son düzenleme:

Doflamingo : senle dövüşmekle ilgilenmiyorum fufufu
Doflamingo iç ses : babayın eklemlerini , elimi havaya kaldırdıktan sonrası yok bende

Kuzan çok güçlü Çar …

Enel çok büyük adam, adanın birinde tek başına haki öğrenmiş bir de tüm adayı kapsayacak kadar geliştirmiş, hakisini meyvesiyle ortak kullanıp her şeyi duyabileceği bi teknik geliştirmiş, muhtemelen meyvesini uyandırmış (uyanıştaki boynun etrafından dolanan şeyden var Enel'in son formunda), hiç hasar almamasına rağmen caribou gibi meyvesine bağlı kalmayıp kendini fiziksel olarak geliştirmiş (akrobarikti ve Luffy'den kaç yumruk yemesine rağmen dayandı). Adam cidden aşırı potansiyelli bi karakter, mavi denizde doğup büyüse o potansiyel ve meyveyle yonkou bile olurdu.
Edit: ha bir de hayalini gerçekleştirmeyi başaran bi karakter. Adam aya gitti.
Tek başına haki öğrenmiş gibi bir durum yok, aynı sezonda Aisa'da gördük ki doğuştan yetenekli olunabiliyor, Enel'in durumu sadece bu. Tüm adayı kapsamasının sebebi ise meyvesi, saf hakisi sayesinde olsaydı Luffy'den o yumrukları yemezdi. Ayrıca haki geliştirmek için yoğun antrenmanın yanı sıra bol bol savaşman gerekiyor, Enel hem antrenman yapmayacak kadar rahat bir karakter hem de Luffy gelene kadar kendisini zorlayacak bir rakibi bile yoktu.

Tek başına haki öğrenmiş gibi bir durum yok, aynı sezonda Aisa'da gördük ki doğuştan yetenekli olunabiliyor, Enel'in durumu sadece bu. Tüm adayı kapsamasının sebebi ise meyvesi, saf hakisi sayesinde olsaydı Luffy'den o yumrukları yemezdi. Ayrıca haki geliştirmek için yoğun antrenmanın yanı sıra bol bol savaşman gerekiyor, Enel hem antrenman yapmayacak kadar rahat bir karakter hem de Luffy gelene kadar kendisini zorlayacak bir rakibi bile yoktu.
İşte tam da bu yüzden büyük karakter diyorum. Potansiyeli çok yüksek, mavi denizde sürekli savaşan bir korsan ya da denizci olsa, zorlansa filan çok çok güçlü bir karakter olabilirdi. Adam muhtemelen hayatında hiç darbe yememiş olmasına rağmen Luffy'den kaç yumruk yiyip dayandı,Bellamy tek yemişti Luffy'den. Adamın kendini geliştirmesine hiç ihtiyacı yokken bile gözlem hakisi o kadar gelişmiş, fiziksel olarak kendini geliştirmiş. Bir de meyvesinin gözlem haki mesafesini arttırdığını düşünmüyorum, meyvesi sadece gözlem hakisinin mesafesinde olan şeyleri duymasını sağlıyordu. Meyvesini uyandırmış olma ihtimali bile var eğer son formu uyanış haliyse (uyanmış meyvelerdeki buhardan var sırtında). Adam tüm gün oturarak bu hale geldiyse düzenli savaşan biri olsa, b. haki öğrense filan hayvanın teki olurdu muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık