Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Her şeyi yanlış hatırlıyorsunuz. Onların üzerine yine çok tartışma döndü. Kral haki olduysa bile Zoro eklemedi maalesef Enma sağolsun.:D Enma reyiz iliğinden çekmiş olabilir. Enma efekt hat safhadaydı o sıra.
Yok ben yanlış hatırlamam da sen sürekli ateşli tartışmalara girdiğin için o anki duruma göre farklı yorumlar yazıyor olabilirsin. :D Çünkü Zoro olunca objektifliğini bir tarafa bırakıyorsun sen.

Son düzenleme:
Dofy manyak bir karakter ama ailesine gerçekten bağlı. Diğerleri de çocukluktan yanındaydı, çapları kadar öğretmişlerdir ama Law'ı gerçekten özel eğittiler. Kendi çocukken nasıl trebol ve diğerleri ona her şeyi verdiyse Dofy de law için aynısını yaptı. Hastalığı var diye bırakıp gitmedi, iyileştirmenin yolunu buluruz dedi. Dövüşmeden ziyade strateji kurup, kitap okutmak op'de büyük işler. luffy okuma yazma bilmesine şaşarsın ama Law'ın önüne deste deste kitap koydular. Kendinden güçlüyü indirmek saf güçle olmaz. Kupa koltuğunu ona bıraktı. istese doldururdu, zaten law de kendisi kupa korsanları olarak nam saldı. Hain Roci arayı bozdu yoksa law pekala dofy ailesinden biri olacaktı. Law da iyi biri değil. Roci görse Law'ı da durdurmaya çalışırdı. dofy'den bir farkı yok. tayfa yanında çocukları kurtardu Ph'da ama normalde umrunda bile değildi.
Konu dışına çıkmayalım dedim.

Hain Roci deme ya işte o zehirli oku atma. Dof-Law-Cora üçlüsü bildiğin bermuda üçgeni. İçine girdin mi çıkamıyorsun. Doffy acımasız. İstedi mi nasıl ailesine kıydığını gördük. Cora ise merhametin vücut bulmuş hali. Law'ın Ope'yi yediğini öğrendikten sonra bu seferde nihai gücü kullanması için yanında istedi. Law'ın ölmesini isteyecekti yani. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Law yarı yarıya. Vurdumduymaz tarafı baskın olsa da yanında biri kıvransın ona yardım etmeden duramaz. Yani hem iyi hem kötü.

Konu dışına çıkmayalım dedim.

Hain Roci deme ya işte o zehirli oku atma. Dof-Law-Cora üçlüsü bildiğin bermuda üçgeni. İçine girdin mi çıkamıyorsun. Doffy acımasız. İstedi mi nasıl ailesine kıydığını gördük. Cora ise merhametin vücut bulmuş hali. Law'ın Ope'yi yediğini öğrendikten sonra bu seferde nihai gücü kullanması için yanında istedi. Law'ın ölmesini isteyecekti yani. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Law yarı yarıya. Vurdumduymaz tarafı baskın olsa da yanında biri kıvransın ona yardım etmeden duramaz. Yani hem iyi hem kötü.
Kendi intikamını almaktan aciz, zayıf bir yancı olduğunu da ekleseydin iyidi.

Kendi intikamına neden tayfasını değil de Luffy'nin tayfasını tehlikeye attı?
Planında Luffy yoktu. Planına Luffy'i kattıktan sonra bile Doffy ekibiyle dövüşmek yoktu. Savaşmaya Luffy itti. Evdeki hesap çarşıya uymayınca ya herro ye merro olacak olacağına varsın diyerek kendi de dahil oldu. Yani tehlike ise bam bam bam hiç çekinmeyen Luffy attı. :d

Luffy'i asıl olarak Rosa ile tanımaya başladı. Zaten Wano'da da Luffy, Kaido'ya giderken belirtiyor. Onun nasıl duygusal olduğunu artık biliyorum çoktan buradaki halka bağlandı gibimsi bir şeyler deyip takibe gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık