Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bu adamın luffy ve zoro’yu tuttuğu animeyi ciddiye almayın artık. Sanji vs King’i de uydurdular saçma sahneler eklediler.
Şu Batman olayı nasıl bir rezillikti ya. Seriyi sadece animeden takip eden adamın kafasında çok başka bir güç dengesi vardır.

Mihawk'ı çok uzun zamandır 3 milyar bekliyorum. Beckman, Teach'in ilk ödülünden düşük, King'in ödülünden yüksek olur.
Mihawk:2.200
Beckman: 1.400
Weevil: 1.200
:(
Mihawk bundan sonra bir oluşuma dahil olmayıp en yüksek ödüle sahip olan karakter olarak karşımıza çıkar. Ben de @Tiksav Lee gibi 2.5m-3m arası bir şey bekliyorum.

Beckmann da gelecekteki Zoro hariç ödülü en fazla olan sağ kol çıkabilir. O da 1.5m-1.7m gibi bir şey olur.

Weevil da 1.3-1.5m arasi bir şey olur.

Bu saatten sonra 1 milyar altı ödül, ödül değil.

Nika artık bizim safımızda bizim bu saatten sonra sırtımız yere gelmez. Sen ne diyon.

Evet. Onun aslı en az
Yonkou >>Amiral
Akainu yonko seviyesi
Aokiji yonko seviyesi
Kizaru yonko seviyesi alt sınırı
Fuji şu an amiral seviyesi. Meyve uyandırınca Kizaru'yu geçebilir yonko seviyesi olur.
Ryo'da yonko seviyesi çıksa sırıtmaz.
Kısaca yonko=amiral

Akainu yonko seviyesi
Aokiji yonko seviyesi
Kizaru yonko seviyesi alt sınırı
Fuji şu an amiral seviyesi. Meyve uyandırınca Kizaru'yu geçebilir yonko seviyesi olur.
Ryo'da yonko seviyesi çıksa sırıtmaz.
Kısaca yonko=amiral
Şimdi buradaki her cümle ayrı ayrı uydurma olduğundan bir şeyler denebilirdi ama o listedeki ponponkız Aramaki için yazdıkların diğer hepsini gölgede bırakıyor be.
Saydığın diğer bütün isimler ve eşit gördüğün grup içinde hangisi birilerinden aferin alıp başı okşansın hayaliyle "gambare ben" diye takılır yahu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık