Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Spor Konusu

Daha önce bilardo hariç herhangi bir spor dalında dünyanın en iyisi olarak görülebilecek bir oyuncunun prime döneminde bizim ülkemiz, takımlarımız adına oynamışlığı olmuş muydu? Vargas bir ilk sanırım.

Daha önce bilardo hariç herhangi bir spor dalında dünyanın en iyisi olarak görülebilecek bir oyuncunun prime döneminde bizim ülkemiz, takımlarımız adına oynamışlığı olmuş muydu? Vargas bir ilk sanırım.
Takım sporu olarak diyorsan yok sanırım ama halterde Naim var, tartışmasız tüm zamanların en iyisi, yeni dönemde de sanırım okçuluk için Mete Gazoz.

Takım sporu olarak diyorsan yok sanırım ama halterde Naim var, tartışmasız tüm zamanların en iyisi, yeni dönemde de sanırım okçuluk için Mete Gazoz.
Bilardo'dan direkt takım sporlarına atladı benim kafa. Evet bireysel sporlarda çok değerli insanlar çıkarmışız. Naim reisin dominasyon başkaydı

Bugün öğlen ikide kalktım. Maç olduğunu ülke yangın yeri iken muhalefet yapmak yerine parise gidip tripten tribe giren özgür özel görüntülerinden öğrendim ustam.

@Mihawk ın provakasyonlarına gelme. 5-0 lık maç sonrası mesajlarına gülücük attım diye aramızı bozmaya çalışıyor...
Usta kurtaramazsın artık buradan. Baya takım analizi falan yapmışsın... Kalpler kırıldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık