Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir eski KK da rakibinden yol poneglifi çalıyordu
Luffy, Roger gibi olmak istiyorum demiyor. Korsanlar Kralı olup dünyanın en özgür insanı olmak istiyorum diyor. Fujitora'ya da "Yonkoymuş amiralmiş bunların hepsini yenemzsem korsanlar kralı olamam" demişti.

Bu ingilizcesi
Bu da türkçesi

Son düzenleme:
Luffy, Roger gibi olmak istiyorum demiyor. Korsanlar Kralı olup dünyanın en özgür insanı olmak istiyorum diyor. Fujitora'ya da "Yonkoymuş amiralmiş bunların hepsini yenemzsem korsanlar kralı olamam" demişti.

Bu ingilizcesi
Bu da türkçesi
Bahsettiği şey yoluna çıkan kim olursa olsun durmayacağı orda herkesi önüme koyup öldürücem demiyor.Kaido’yu Wano’dan kovarsa dediğini yapmış oluyor zaten

Bu ingilizcesi
Bu da türkçesi
Yenmesi ölmeleri anlamına gelmiyor ki. Luffy burada onlardan daha güçlü olacağı imasında bulunuyor sadece.

Bu arada ben Antagra'nın mesajını düşmez değil ölmez diye okumuşum ve o şekilde cevap verip BM ölmez falan demişim : ))

Big mom bu arc kesin düşüyor. Yenilmesinin temelleri atıldı. 4 Tatlı komutanından Snack'i Urouge, Cracker ve Katakuri'yi Luffy, Smoothie ve Kendiside Wano'da indirilecek

Bahsettiği şey yoluna çıkan kim olursa olsun durmayacağı orda herkesi önüme koyup öldürücem demiyor.Kaido’yu Wano’dan kovarsa dediğini yapmış oluyor zaten
Evet Kaido'yu tek başına Wano'dan kovarsa dediğini yapmış olur.
Yenmesi ölmeleri anlamına gelmiyor ki. Luffy burada onlardan daha güçlü olacağı imasında bulunuyor sadece.

Bu arada ben Antagra'nın mesajını düşmez değil ölmez diye okumuşum ve o şekilde cevap verip BM ölmez falan demişim : ))
Ben öldürecek demedim ki zaten. Luffy 25 Yıldır kimseyi öldürmedi şimdiden sonra da öldürmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık