Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato ile ilgili şöyle bir şey yazdı eleman. Yorum yapmadan direkt aktarıyorum.

เราจะได้เห็นยามาโตะ แต่เนิ่นๆ แต่ก็ไม่มีเวลาทำสิ่งนี้ แต่ไม่มีกล่องดังนั้นเขาจะเป็นคนอื่นได้
Google Translate: Yamato'yu erken göreceğiz, ama bunu yapacak zamanımız yok. Ama bir kutu olmadan, başka biri olabilir

Aslında mantıklı.Koca ana tayfasından ayrı şu anda.Yani onu koruyacak araya girecek birileri yok.Çembere alıp onu da Kaido ile beraber halledebilirler.

Ama Luffy vs Mom Zoro vs Kaido birebir dövüş olarak biraz fazla olur.Oda ne yapmak istiyor anlamadım.Novaları bölüp örneğin Luffy - Law vs Mom Zoro - Kid vs Kaido mu yapacak acaba :hmm:

Yamato ile ilgili şöyle bir şey yazdı eleman. Yorum yapmadan direkt aktarıyorum.

เราจะได้เห็นยามาโตะ แต่เนิ่นๆ แต่ก็ไม่มีเวลาทำสิ่งนี้ แต่ไม่มีกล่องดังนั้นเขาจะเป็นคนอื่นได้
Bence yazar burada, biri görünüyor fakat tanıtım kutusu olmadığı için o mu belli değil demek istemiş.

Üye silindi 5781

Biz erken Yamato görürsünüz ancak bunu yapmak için zaman yok. Ama bir kutu olmadan, bu yüzden başkası olabilir.
Diye de çevriliyormuş , herhalde panellerden birinde gördüğünü belirtmiş ve demiş ki bu Yamato'dur.Tanıtım kutusu olmadığı için de emin olmadığını da belirtmiş Tay arkadaş.Yorumlamış yani.

Aslında mantıklı.Koca ana tayfasından ayrı şu anda.Yani onu koruyacak araya girecek birileri yok.Çembere alıp onu da Kaido ile beraber halledebilirler.

Ama Luffy vs Mom Zoro vs Kaido birebir dövüş olarak biraz fazla olur.Oda ne yapmak istiyor anlamadım.Novaları bölüp örneğin Luffy - Law vs Mom Zoro - Kid vs Kaido mu yapacak acaba :hmm:
Ben bunu Wano başından beri savunuyorum.

Muhtemelen iki ekip, iki yonkou olacak. 3. Bir taraf savaşa geldiğin de bizimkiler bir yonkou'yu(Benim tahminim Bm) onlara havale edip 2. Tur Kaido vs herkes şeklinde gerçekleşecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık