Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O dönem spoilerlar düşük ihtimal salı, genellikle çarşamba gibi fotoğraf olarak düşüyordu. Marineford sırasında salı günü F5 tuşunu kırıyordum bir umut. Benim için öyle bir heyecanı kalmadı serinin maalesef.

En yaygın görüş Ace'in bedenini elemente dönüştürmediği için öldüğüydü yanlış hatırlamıyorsam. Wb Akainu'yu yerin dibine gönderince bayram havası vardı, ta ki yer altından çıkana kadar. Güzel zamanlardı.

Yubashiri de Buggy fanıydı gibi okumak keyif verirdi şimdi nerelerde napıyor acaba.

cidden bu durum herkes için geçerli sanji fanları bile zoroyu görmek ister çünkü bıktık artık soyut tahmini karşılaştırmalardan odanın biriciği zoro artık ne zaman vahşi bir savaşa girecek acaba sanjiye 5 metrelik matkap sokuyor zoro ucube kesiyor
Yani şöyle ki Zoro’yu gerçekten sakladı... hal böyle olunca beklenti daha da katlanıyor... Sanji’ya bu arc bir Queen almak yeter bence ama böylr bir şey Zoro’yu kesmez... daha fazlasını yapmak zorunda...

Yani şöyle ki Zoro’yu gerçekten sakladı... hal böyle olunca beklenti daha da katlanıyor... Sanji’ya bu arc bir Queen almak yeter bence ama böylr bir şey Zoro’yu kesmez... daha fazlasını yapmak zorunda...
Sanji King’i alsin (yardimli ya da yardimsiz farketmez), Zoro Queen’i alirsa ve Kaido’ya karsi savasan grupta olursa zaten Zoro daha fazlasini yapmis olur bence. Hem Queen’i almak King’i almaya gore bana daha onemli gozukuyor, cunku samuraylara iskence eden ve Canavar Korsanlari’nda topluluklara gaz verip savasmaya surukleyen kisi Queen. O duserse hem Zoro samuraylarin intikamini almis olur hem de dusman tayfasi demoralize olmus olur. (Her ne kadar ezik olsalar da birkac bin kisi ne yazik ki fark yaratiyor.)

Sanji King’i alsin (yardimli ya da yardimsiz farketmez), Zoro Queen’i alirsa ve Kaido’ya karsi savasan grupta olursa zaten Zoro daha fazlasini yapmis olur bence. Hem Queen’i almak King’i almaya gore bana daha onemli gozukuyor, cunku samuraylara iskence eden ve Canavar Korsanlari’nda topluluklara gaz verip savasmaya surukleyen kisi Queen. O duserse hem Zoro samuraylarin intikamini almis olur hem de dusman tayfasi demoralize olmus olur. (Her ne kadar ezik olsalar da birkac bin kisi ne yazik ki fark yaratiyor.)
Queen + Kaido dövüşü gerçekten büyük iş olur... Ama Sanj’nin, King’i alması çok zor...
bu arada kaidoya herkes girecekbence 5 dakka ryuo ile yonkoumu alınır
Ekip belli oldu gibi zaten ya... Luffy-Zoro-Kid-Law-Yamato...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık