Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Son 1.5 senede mangada güncelde olduğum Skypia'yı haftada bir bölüm formatında okumaya karar verdim.Şuan bitirmiş olarak söyleyebilirimki forum o zamanlar olsaydı seriyi toptan bırakacak birçok kişi olurdu.
Ben anime olarak izlemiştim iki günde bir arc bitirirken Skypia'yı üç haftada bitirdim. O zaman yaşta küçük önüme ne koysalar sıkılmadan izliyorum. Hani sıkılmak ne demek bilmiyordum mesela. O halimin önüne Tarkovsky filmi koysan yine sıkılmadan izlerdim... Fakat Skypia o kadar sıkıcıydı ki.... Wano'nun da aşağı kalır yok gerçi herhalde Oda hayatında en çok arayı bu Arc verdi. Kaçıncı ara bu sayan arkadaşlar mı var?

Ben anime olarak izlemiştim iki günde bir arc bitirirken Skypia'yı üç haftada bitirdim. O zaman yaşta küçük önüme ne koysalar sıkılmadan izliyorum. Hani sıkılmak ne demek bilmiyordum mesela. O halimin önüne Tarkovsky filmi koysan yine sıkılmadan izlerdim... Fakat Skypia o kadar sıkıcıydı ki.... Wano'nun da aşağı kalır yok gerçi herhalde Oda hayatında en çok arayı bu Arc verdi. Kaçıncı ara bu sayan arkadaşlar mı var?
Ara mı artık manga 2 haftada bir çıkmıyor mu ? :D

Dostum bir şey demiyorum yav, bana az geliyor. :/ Daha iyisini bekliyorum sadece tüketici olarak, garip bir şey değil ki yaptığım.
Bazı yerlerde gereksiz vakit, bölüm harcadığı doğru ama 5 sene içinde bitirmeyi cidden kafasına koyduysa yapabilir. Oden geçmişinde bu kadar bilgi verilmesinin en önemli sebebi bence cidden artık bitirmek istemesi, yoksa 15-16 bölüm yerine 7-8 bölümle geçiştirip her şeyin üstünü yine örtebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık