Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eklenmez. Artık aksiyonlar tamamlansın. İçimiz dışımız Luffy ve onun dövüşleri oldu yaw.
Eklenir dememin sebebi kimsenin Sanji’nin King ile yüz yüze geleceğini bile tahmin etmemesi ve kimsenin bu yönde beklentisi olmamasıydı.
Yoksa tabikide artık vs ler tamamlanmalı kabak tadı vermeye başladı çünkü.
WCI arcı da bence artıydı Sanji'ye. Ama okuyucu sonuçlanan aksiyon görmek istediği için söylediklerin göz ardı ediliyor.
Mesela rakibi King değil de başkası olursa aldığı vs. daha çok konuşulur, bence.
Wci’de adam hayatını ve hayallerini feda etti zaten.
Başkasını alıp yense dediğin gibi daha çok konuşulabilir ama eğer zor bir ihtimal olan King’i yenerse kıyamet kopar :rolleyes:
Marco yanında Vista'yı da getirdiyse ıhhhhmmmmm.
Vista ve Sanji asla bir araya gelmemeli.
Yoksa forum benim gazabıma uğrar.

Yancılıkla övünmek.Daha ne kadar alçalacaksınız yahu :rolleyes:
Dostlar birbirinin yancısı olamaz... ama Kaleye girmek için Kinemo’nun gücünğ kullananlar yancı olabilir bak... ama yancı olmasına rağmen, asla KK olamayacak başarız yancı Kid’e üzülüyorum tabii ki... :ehe:
Ya doğru ise diye sordum spoiler ?:D
Alpa’cığım ben de cevap verdim işte; Yorulmuş olsalar bile asıl düşmanların içinden geçecekler dedim... :D

Dostlar birbirinin yancısı olamaz... ama Kaleye girmek için Kinemo’nun gücünğ kullananlar yancı olabilir bak... ama yancı olmasına rağmen, asla KK olamayacak başarız yancı Kid’e üzülüyorum tabii ki... :ehe:

Alpa’cığım ben de cevap verdim işte; Yorulmuş olsalar bile asıl düşmanların içinden geçecekler dedim... :D
He yorulmaları önemli değil.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık