Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bir sağ kolla dövüşüp nasıl bir manyak olduklarını deneyimledikten sonra Sanji'yi King'le yalnız bırakıp ona güveniyorum halleder falan demez. Bunu diyorsa kafasındaki düşünce az çok şunun gibi bir şeydir "en olmadı Yamato'yu alırım tayfaya gacı çok güçlü Sanji'nin yeri dolar zaten bana attığın tekmeleri de unutmamıştım Sanji..."

Luffy bir sağ kolla dövüşüp nasıl bir manyak olduklarını deneyimledikten sonra Sanji'yi King'le yalnız bırakıp ona güveniyorum halleder falan demez. Bunu diyorsa kafasındaki düşünce az çok şunun gibi bir şeydir "en olmadı Yamato'yu alırım tayfaya gacı çok güçlü Sanji'nin yeri dolar zaten bana attığın tekmeleri de unutmamıştım Sanji..."
@Mr.Bushido Bunu beğendi. :ehe:

King karakter olarak manyak sadece.Luffy'nin neye güvendiği belli .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık