Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin Luffy'i öldürmek için gelmedi mi zaten şimdi Luffy'i bağışlamak falan olmamış bu.

Sanji de Black Maria'yı gözetliyordu heralde görünmez halde.

Çok güzel yazmış :sapkali:

Bir de @Millennium Wizard'un versiyonunu görelim :fool:
Yazalım senaryo hazırdı zaten. Kaido göğe yükselmeye devam eder ve kınları üzerinden düşürür.Kaido : Şimdi anladım bugün dolunay demek planladığınız buydu. Birden etraf Kaido’nun ilk göründüğü zaman gibi değişmeye başlar.Hava değişir rüzgarlar çıkmaya ve gök kararmaya başlar. Kaido : Ejderlerin tek yapabildiğinin alev atmak olduğunu mu sandınız ? Bulut oluşturabilir onlara tutunabilirim ve onları manipule edebilirim.Atmosferdeki elektriği kullanabilirim.Masallarda duymuş olmanız gerekir ejderlerin bulutlara tutunduğunu. Kara bulutlar göğe yayılır ve dolunayı kapatmaya başlarlar. Kaido : Aptallar ! Dolunayı görmezseniz dönüşüm geçiremezsiniz.Bunu iyi biliyorum. Neko : Olamaz hayır. İnu : Bu son kozumuzdu lanet olsun ! Kaido ejder formunda duruşunu değiştirir ve pençesini kınlara doğru sallar :Thunder Claw Denjiro ve Ashura birlikte bloklamış ama yaralanmışlardır.Yıldırım birçoğunu çarpmış minkleri ise dışarı doğru savurmuştur.İnu ve Neko duvara yaslanmış hasar görmüştür. Luffy olanları görür ve bulutları dağıtması gerektiğini anlar. Luffy : Law beni yukarı yolla. Gear 3 :Fuusen Law : Shambles Luffy kıvrılır :Gomu gomu no Elephant Storm Dev yumruklar arka arkaya bulutlara isabet edip bir anafor oluşturmuştur.Bulutlar dağılır.Dolunay tekrar görünür.Neko’nun kürkü değişmiş ve kaslı ama atletik bir hale bürünmüştür. Son sayfa ————- Nekomamushi : Pedro haklıydı ! Hasır şapka şafağı getirecek olan kişi.Ay ışığını görebiliyorum.

Oda tüm bölümü Kaido vs Kınlara ayırsa çok güzel olur.
Kaido ejder formunda açık hedef, yapabileceği saldırıda sadece ateş topu fırlatmak, karşıda Kinemon gibi ateşbükücü var. Açılış bu şekil olabilir.

Kaido ejder formunda minklerden sağlı sollu darbeler yiyebilir. Kınların sayı avantajı bu durumda lehlerine bir durum. İlk etepta ortada bir maç olur. Reisin hibrid forma geçmesini bekliyorum.( Oda Uyanışı sona saklayabilir.)
Sonrası kınlar için yenilginin ayak sesleri..

Diğer bir ihtimal Kaidonun topuzundan kanlar damlar, Kiku ağlar sahne değişir..

Başka bir ihtimal Oda Kınlara hakkını teslim eder zira Kaidoyu indirmek en çok onların hakkı bu durumda Kınlardan ekstra bir performans izleyebiliriz. Zoru gören Kaido organize saldırılar karşında zorlanır. Reis savaş hiledir deyip Kınlara yemleyebilir.
Kaido, Odene hakaret eder. Duygusal açıdan zayıf olan Raizo ve Kiku fevri hareket eder. Kaido ikisinide ezer bunu gören diğer kınlar saldırıya geçer. Reisin istediği olunca kınları tek tek avlar.

Dışardan müdahale olmadan temiz bir vs izlermiyiz bilemiyorum Luffy ve Yıkımcılar yardıma giderler ne zaman soru işareti.

Big Mom Luffyi bırakır mı?

Kafatası ciddi bir savaşta çöker bence herkes sağa sola dağılır bazı vs'ler şekillenir bence.

Yazalım senaryo hazırdı zaten. Kaido göğe yükselmeye devam eder ve kınları üzerinden düşürür.Kaido : Şimdi anladım bugün dolunay demek planladığınız buydu. Birden etraf Kaido’nun ilk göründüğü zaman gibi değişmeye başlar.Hava değişir rüzgarlar çıkmaya ve gök kararmaya başlar. Kaido : Ejderlerin tek yapabildiğinin alev atmak olduğunu mu sandınız ? Bulut oluşturabilir onlara tutunabilirim ve onları manipule edebilirim.Atmosferdeki elektriği kullanabilirim.Masallarda duymuş olmanız gerekir ejderlerin bulutlara tutunduğunu. Kara bulutlar göğe yayılır ve dolunayı kapatmaya başlarlar. Kaido : Aptallar ! Dolunayı görmezseniz dönüşüm geçiremezsiniz.Bunu iyi biliyorum. Neko : Olamaz hayır. İnu : Bu son kozumuzdu lanet olsun ! Kaido ejder formunda duruşunu değiştirir ve pençesini kınlara doğru sallar :Thunder Claw Denjiro ve Ashura birlikte bloklamış ama yaralanmışlardır.Yıldırım birçoğunu çarpmış minkleri ise dışarı doğru savurmuştur.İnu ve Neko duvara yaslanmış hasar görmüştür. Luffy olanları görür ve bulutları dağıtması gerektiğini anlar. Luffy : Law beni yukarı yolla. Gear 3 :Fuusen Law : Shambles Luffy kıvrılır :Gomu gomu no Elephant Storm Dev yumruklar arka arkaya bulutlara isabet edip bir anafor oluşturmuştur.Bulutlar dağılır.Dolunay tekrar görünür.Neko’nun kürkü değişmiş ve kaslı ama atletik bir hale bürünmüştür. Son sayfa ————- Nekomamushi : Pedro haklıydı ! Hasır şapka şafağı getirecek olan kişi.Ay ışığını görebiliyorum.
Hikayede 1 gram ilerleme yok. Tam Oda'nın yapabileceği bir bölüm.

Bu yazdığını Oda'ya gösterme seni direkt editör olarak alır xD Çok laf az işin kitabını yazmışsın. Seri bozulur diye söylemiyorum bak eskisi gibi devam eder ama sen çok ağlarsın editör olunca :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık