Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kısa zamanda bu kadar güçlenme ihtimalleri aşırı fazla dostum. Fanlar hariç hiçbir okuyucu bu gidişatı sindiremez. Olan OP'a olur. İlla 1 vs 1 atacaksa topitoppadan birini alsın yeter. Ama Queen'e Drake ile birlikte dalmaları çok daha iyi olur.
Cracker'ı yardımsız alamayacak Luffy sonrasında Cracker'ı tekme tokat dövecek Kata'yı yenebiliyorsa Suit Sanji de 1 p.upla Queen'e yürür reis.Ki Sanji'nin sınırını görmedik kostümle.Sanji dediğimiz adam Oven daha tepki bile veremeden buna saldırı geçirebilecek kadar hızlı bir adam.Featlere göre Oven da Page One'ın bariz üstü.Yani sınırını daha görmediğimiz base Sanji bile F6 ayarında.Suit Sanji Who ayarı bile çıkabilir belki daha bile güçlü.Bide bunun üzerine p.up alırsa çok garip durmaz bana göre.

oha oha gördüğüm spoiler doğruysa ağlayacaksınız :eek: kuina hayattaymış ve arkasında 10 bin samuray getiriyormuş. kuina ölmemiş, aslında çocukken babasından, dedesinden wanoyu duymuş ve hiçbi şey yapmadan kehaneti beklediklerine sinirlenmiş. sonra da lafı koymuş, gerçekleri tarih yazar tarihi de şimotsukiler kazır demiş :eek: sonra da zamanında wanodan kaçan samurayları ve klanları toplamaya gitmiş... yolda yanlışlıkla marcoyu harcamış slashla tabi sonra özür dilemiş.
Ben düştüm beyler siz devam edin...

Cracker'ı yardımsız alamayacak Luffy sonrasında Cracker'ı tekme tokat dövecek Kata'yı yenebiliyorsa Suit Sanji de 1 p.upla Queen'e yürür reis.Ki Sanji'nin sınırını görmedik kostümle.Sanji dediğimiz adam Oven daha tepki bile veremeden buna saldırı geçirebilecek kadar hızlı bir adam.Featlere göre Oven da Page One'ın bariz üstü.Yani sınırını daha görmediğimiz base Sanji bile F6 ayarında.Suit Sanji Who ayarı bile çıkabilir belki daha bile güçlü.Bide bunun üzerine p.up alırsa çok garip durmaz bana göre.
Cracker dövüşü farklı bir dövüştü. Luffy'nin kodumu oturtacağı adam meyve yeteneği ters geldiği için o kadar zorladı. Keza Luffy koydumu Kata'ya da oturtuyordu. Sıkıntı vuramamasıydı. Bu iki dövüşle ilgili benim bir sıkıntım yok Kata vssinin sonu hariç. Sanji'nin durumu Luffy ile bir değil. Luffy Kaido'ya BM'ye şov yapmış olsa örnek verilirdi eyvallah derdik ama öyle bir şey de yok. Queen sololamak Sanji'nin haddi değil şu an.

Üye silindi 5781

Kısa zamanda bu kadar güçlenme ihtimalleri aşırı fazla dostum. Fanlar hariç hiçbir okuyucu bu gidişatı sindiremez. Olan OP'a olur. İlla 1 vs 1 atacaksa topitoppadan birini alsın yeter. Ama Queen'e Drake ile birlikte dalmaları çok daha iyi olur.
Sanji , 2 yılı Suit'e konarak boş boş geçirmedi bence. Balıkadam adasından beri adam akıllı power-up alamayan tayfadaki tek karakter.Sadece suitle iş yapacaksa okumayalım zaten seriyi.Boş bir karaktere gönül koymuşum demek.

Cracker dövüşü farklı bir dövüştü. Luffy'nin kodumu oturtacağı adam meyve yeteneği ters geldiği için o kadar zorladı. Keza Luffy koydumu Kata'ya da oturtuyordu. Sıkıntı vuramamasıydı. Bu iki dövüşle ilgili benim bir sıkıntım yok Kata vssinin sonu hariç. Sanji'nin durumu Luffy ile bir değil. Luffy Kaido'ya BM'ye şov yapmış olsa örnek verilirdi eyvallah derdik ama öyle bir şey de yok. Queen sololamak Sanji'nin haddi değil şu an.
Adamın yeteneği bu.Herkes fiziksel olarak hayvani olacak diye bir şey yok sonuçta.Luffy Marco'ya da kodumu oturtur ama adamın iyileşmesi var.Bunun gibi bir şey bu da.Bm tarafının da gücü bu.Dediğim gibi az önce.Sanji suitsiz bile f6 ayarında.Suitle muhtemelen Who'dan bile güçlüdür.Üzerine p.up alırsa Queen'i indirmesi gayet normal olabilir.Luffy 10 saatlik bir dövüş sonrasında ortalama bir k.hakiye sahipken sayılı k.haki kullanıcılarının arasına girdi.Ölümcül dövüş muhabbetinden ve potansiyelinden ötürü.Bunun bir benzeri de Sanji için olabilir ve bence olacak.

Sanji , 2 yılı Suit'e konarak boş boş geçirmedi bence. Balıkadam adasından beri adam akıllı power-up alamayan tayfadaki tek karakter.Sadece suitle iş yapacaksa okumayalım zaten seriyi.Boş bir karaktere gönül koymuşum demek.
Bunu bir çok sefer yazdım. O renkli donu parçalayıp atacaklar Sanji de genetik mutasyonunu uyandırıp eski stilinde rakibinin içinden geçecek.

Adamın yeteneği bu.Herkes fiziksel olarak hayvani olacak diye bir şey yok sonuçta.Luffy Marco'ya da kodumu oturtur ama adamın iyileşmesi var.Bunun gibi bir şey bu da.Bm tarafının da gücü bu.Dediğim gibi az önce.Sanji suitsiz bile f6 ayarında.Suitle ile muhtemelen Who'dan bile güçlüdür.Üzerine p.up alırsa Queen'i indirmesi gayet normal olabilir.Luffy 10 saatlik bir dövüş sonrasında ortalama bir k.hakiye sahipken sayılı k.haki kullanıcılarının arasına girdi.Ölümcül dövüş muhabbetinden ve potansiyelinden ötürü.Bunun bir benzeri de Sanji için olabilir ve bence olacak.
Bence aynı şeyler değiller ve Sanji için bu kadarı çok fazla ama dediğin gibi olma ihtimalini düşünsek bile adadaki ittifakın adam sayısı bizimkilerin rakibin en güçlü adamlarıyla 1 vs 1 atmalarının önündeki en büyük engellerden biridir ayrıca.

Gururlu insanlar oldukları için Momonosuke'nin narası bizi etkilediğinden daha çok etkilemiştir belki? Hem kendi ülkelerinin konsepti hem de öleceğini bilmesine rağmen haykıran SEKİZ yaşında bir çocuk var. Bir Japonun bu sahnede duygulanması gayet doğal görünüyor.

Editör fikrini ve duygularını belirtmiş, herkes niye buna tepki gösteriyor?
Bu sahneye ağlayan ılıktır.
İki yorumu da beğendim iki taraf da haklı gibi geliyor.

Cracker dövüşü 11 saat time skip olduğu için bir şey diyemiyorum ama katakuri dövüşünü bir daha oku.

Bunu bir çok sefer yazdım. O renkli donu parçalayıp atacaklar Sanji de genetik mutasyonunu uyandırıp eski stilinde rakibinin içinden geçecek.

Bence aynı şeyler değiller ve Sanji için bu kadarı çok fazla ama dediğin gibi olma ihtimalini düşünsek bile adadaki ittifakın adam sayısı bizimkilerin rakibin en güçlü adamlarıyla 1 vs 1 atmalarının önündeki en büyük engellerden biridir ayrıca.
Reis şöyle düşün yonkolar daha büyük tehlike.Kınların da çoğu gidici gibi zaten.Sağ kalan kınlar olursa da onlar kolcularla ve uçan altılıyla falan eşleşir.Marco falan geldi de ya Kaido'ya dalar gibi geliyor bana o.Tabii belki King'le sürtüşebilir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık