Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler doğruysa Black Maria Momo'yu kurtarabilir. Nasıl bir tayfa topladın be Kaido herkes ihanet edebilirmiş gibi geliyor.

Nepalli'nin dramı da büyük. Her hafta Oda'nın rezilliklerini düzeltmek için çabalıyor ama değişen bir şey yok gibi

Spoiler doğruysa Black Maria Momo'yu kurtarabilir. Nasıl bir tayfa topladın be Kaido herkes ihanet edebilirmiş gibi geliyor.
King queen ve jack dışında adamı yok ki.Geri kalanlar çakma meyve yedirilmiş çer çöp.Uçan 6lı tarzı olanlarda eski kaptanlar bir yere kadar taşır seni.Wb ailem diyor kaido dövüşün herhalde ihanete uğrar :D

King queen ve jack dışında adamı yok ki.Geri kalanlar çakma meyve yedirilmiş çer çöp.Uçan 6lı tarzı olanlarda eski kaptanlar bir yere kadar taşır seni.Wb ailem diyor kaido dövüşün herhalde ihanete uğrar :D
O üçlü dışında bağlılık duyan pek kişi yok gerçekten de. Numbers'ı bilmiyoruz ama F6 ve Drake, Hawkins, Apoo gibi üyelerin bağlığının sağlam olmadığı kesin. WB ve BM bu konuda daha öndeler net. Gerçi BM korsanlarında iş yok ama sadıklar mı sadıklar :D

Big mom krize girmez, girmesi için ya travmatik bir olay olması lazım ya da tatlıya ihtiyacı olması lazım. Luffy yi görmek bu kadında travma yaratsaydı her düşmanı yaratırdı.
Who - sasaki kısmı da çok saçma adam zevk için Kendini mi zincirleyecek neden inanmasın? Ha kıllığına o halde bırakabilir, korsandır mantıklıdır ama inanmaması saçma.
Ulti luffy konuşmaları makul serinin şimdiye kadar gösterdikleri ile uyumlu.
Kaido ile oroçi kısmı çok boş. Son gördüğümüzde zaten oroçi huzursuz, Kaido rahat takılıyordu boşuna aynı şeyi tekrar tekrar göstermiş olur. Spoilerın en inandırıcı kısmı burası bu yüzden.
Yüzde 70 feyk olduğunu düşünüyorum. Ama gerçek çıksa da şaşırmam.

black maria neden momonun yaralarını sarıyor ki :S zaten idam edecekler. sırf aralarında konuşma geçsin ve yeni bi gizem daha doğsun diye mi bu şimdi :S

Big mom krize girmez, girmesi için ya travmatik bir olay olması lazım ya da tatlıya ihtiyacı olması lazım. Luffy yi görmek bu kadında travma yaratsaydı her düşmanı yaratırdı.
Who - sasaki kısmı da çok saçma adam zevk için Kendini mi zincirleyecek neden inanmasın? Ha kıllığına o halde bırakabilir, korsandır mantıklıdır ama inanmaması saçma.
Ulti luffy konuşmaları makul serinin şimdiye kadar gösterdikleri ile uyumlu.
Kaido ile oroçi kısmı çok boş. Son gördüğümüzde zaten oroçi huzursuz, Kaido rahat takılıyordu boşuna aynı şeyi tekrar tekrar göstermiş olur. Spoilerın en inandırıcı kısmı burası bu yüzden.
Yüzde 70 feyk olduğunu düşünüyorum. Ama gerçek çıksa da şaşırmam.
Ben de çıkacağı için değil, site halkı istiyor diye paylaşıyorum. Muhtemelen çıkmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık