Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sahneden konu Zoro olunca iyi geyik yapılıyor bu fırsatı kaçırmak istemedim alakası yok. :D

Niye üzüleyim ki.Mangaka ödüllere güç ve potansiyel demiş.
Queen'e de +500 milyon şişirme ödül verip Katakuri'nin arkasına atmayacağına göre üzülmemi gerektirecek birşey yok.Siz şimdi Queen şu adama yenildi Kata Luffy'e kaybetti diye arc sonu ezmeye kalkarsınız onlar ayrı konular. :)
Kendini şartladığın için üzüleceksin zaten :D Değerlere takılıp güç dengesi biçiyorsun.Bu seride kendisinden fazla ödüle sahip adamı tokat manyağı yapacak 50 tane karakter sayarım ben sana.Queen de onlardan biri.Önce hafızasını kaybetmiş,meyvesiz Linlin'e tepki verebilsin.Aynı mangaka ödüller üzerinden güç kıyası yapmak zor da demişti.İşine gelmediyse hatırlamazsın tabii :D

Son düzenleme:
Ben ödül konusunda @Millennium Wizard ve @Miyata Ichirou'nun ortasında bir düşünceye sahibim. Ne Mw gibi ödüller gücü %99 yansıtır modundayım ne de MI gibi güç harici unsurların kişinin ödülünde çok fazla etkisinin olduğunu düşünüyorum.

:oleyo:

En fazla 800 yazdım ben oraya :D F6 elemanları güçlü çıksın Linlin'in tayfasındaki 3.komutandan fazla ya da aynı seviyede ödülü çıkıyorsa o gruptan.Ya Kaido tarafının fazladan ya da Linlin tayfasının normalde alması gerektiğinden daha az aldığı bariz olmuş oluyor.Ha F6ın başı Cracker level çıkarsa ben kabul ederim.Onu da göreceğiz zaten.
Şimdi P1'in, F6'nın muhtemel en güçsüz ya da en güçsüz 2.adamı olduğunu farz eder ve bu adamın Daifuku, Oven gibi komutanlardan güçlü olduğunu düşünürsek ki en kötü ihtimalle denktir... F6'nın en güçlü 3'lüsünün çok ciddi bir gücü olması lazım mantıken. Şu an yıkık Sanji'nin ederinin bile minimum 650m olduğunu ve P1'in Sanji karşısındaki performansını düşünürsek P1'in ödülü olması gerekenden daha düşük bile olabilir :bilmem:

F6'nın lideri Cracker'den güçlü bile olabilir bence. Zira Oda, Cracker'i bir şekilde geçmiş adamın karşısına tekrar Cracker ayarı birini çıkartmaz.

Ben ödül konusunda @Millennium Wizard ve @Miyata Ichirou'nun ortasında bir düşünceye sahibim. Ne Mw gibi ödüller gücü %99 yansıtır modundayım ne de MI gibi güç harici unsurların kişinin ödülünde çok fazla etkisinin olduğunu düşünüyorum.

:oleyo:

Şimdi P1'in, F6'nın muhtemel en güçsüz ya da en güçsüz 2.adamı olduğunu farz eder ve bu adamın Daifuku, Oven gibi komutanlardan güçlü olduğunu düşünürsek ki en kötü ihtimalle denktir... F6'nın en güçlü 3'lüsünün çok ciddi bir gücü olması lazım mantıken. Şu an yıkık Sanji'nin ederinin bile minimum 650m olduğunu ve P1'in Sanji karşısındaki performansını düşünürsek P1'in ödülü olması gerekenden daha düşük bile olabilir :bilmem:

F6'nın lideri Cracker'den güçlü bile olabilir bence. Zira Oda, Cracker'i bir şekilde geçmiş adamın karşısına tekrar Cracker ayarı birini çıkartmaz.
F6 komutan sonrasında gelen adamlar.En güçlülerin Jack'ten bile güçlü olması çok zor bir ihtimal.Direk yıkımcı olurdu uçan altılı üyesi olmazdı öyle bir durumda.Ki Cracker'ı geçmiş adam sonrasında Kata'yla dövüştü onu da geçti.O ne olacak :D Bu dediğinin ihtimali yok yani.Cracker'tan güçlü demek Jack'ten de kesinlikle güçlü demek bu arada.O değil seninki sıkıntıda galiba.King dövüyor olmasın :fool:

Üye silindi 5781

@Smoker ilk King-Zoro karşılaşmasının bir fan artını paylaştı. Ardından konuşursam yer yerinden oynar dedi. Heralde King , Big Mom'da yaptığı gibi işi hemencecik bitirmek istiyor. King ve Flying Six birlikte bizimkilere hareket ediyor olabilir.
Bunun için erken diyebilirsiniz , o zaman smoker niye öyle bir fan art paylaştı???????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık