Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen de mi Brütüs?

Zoro zaten tek yedi. :D
O sahneden konu Zoro olunca iyi geyik yapılıyor bu fırsatı kaçırmak istemedim alakası yok. :D
Arc sonu çok üzüleceksin.Daha bir şey yazmıyorum.
Niye üzüleyim ki.Mangaka ödüllere güç ve potansiyel demiş.
Queen'e de +500 milyon şişirme ödül verip Katakuri'nin arkasına atmayacağına göre üzülmemi gerektirecek birşey yok.Siz şimdi Queen şu adama yenildi Kata Luffy'e kaybetti diye arc sonu ezmeye kalkarsınız onlar ayrı konular. :)

Bu durumda kaptan etkisi, sivil katliamı, agresiflik vs. gibi şeylerin toplamı sana göre 200m. Bence makul. Ama bu durumda sadece kaptan etkisine verdiğin pay 80-100m falan olmalı. Ama sen bu adamların(sanırım F6 için söyledin) sadece kaptan etkisiyle 200 milyondan bile daha fazla ödül aldığını iddia ediyorsun. O nasıl oluyor? Yani F6 elemanları gerçekten çok güçlü oldukları için bu ödülleri almış olamazlar mı ?
En fazla 800 yazdım ben oraya :D F6 elemanları güçlü çıksın Linlin'in tayfasındaki 3.komutandan fazla ya da aynı seviyede ödülü çıkıyorsa o gruptan.Ya Kaido tarafının fazladan ya da Linlin tayfasının normalde alması gerektiğinden daha az aldığı bariz olmuş oluyor.Ha F6ın başı Cracker level çıkarsa ben kabul ederim.Onu da göreceğiz zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık