Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun yıllar beslediğin köpeği sokağa atıyorsun. Sonra vicdan yapıp, sağda solda biri kafasını koparacağına bari bulup uyutayım diyorsun gibi bir şey yaw osjsjsnsnn
Bence sokağa attıkları vakit, yapacaklarından çekinmişler. Mihawk Reis hiç istifini bozmadan "gelin ula" dedi bildiğin. Bu Şiçi'ler bizle ittifak yaparlar bak, net diyorum. En çok merak ettiğim unsur, Boa Hancock meselesi. Muhtemelen Hancock ve Luffy yakınlaşmasını tekrar göreceğiz.

Bence sokağa attıkları vakit, yapacaklarından çekinmişler. Mihawk Reis hiç istifini bozmadan "gelin ula" dedi bildiğin. Bu Şiçi'ler bizle ittifak yaparlar bak, net diyorum. En çok merak ettiğim unsur, Boa Hancock meselesi. Muhtemelen Hancock ve Luffy yakınlaşmasını tekrar göreceğiz.
İstif çok mesele değil yaw. WB çok daha az gemiden kaçıyordu.
Siçiler kısmı karışık aslında. Coby, Hancock ve avlanma durumları derken her şey olabilir aslında. Adaya weevil ile Marco gelirse işler çok tatlı bir hal alır ama.

Oda bir şeyler planlıyor ama hayırlısı.

Luffy diyor ki önce Kaido, sonra Big Mom ve Orochi'yi indireceğiz.

Orochi ve CP0 şeyi boşuna değildi. Orochi Kaido'yu satışa mı getirecek acaba?

Bu arada dünya hükümetiyle denizciler arasında bir uyumsuzluk kaç zamandır çiziliyor zaten. Mangayı detaylı okusam bir şeyler çıkarırdım da üşeniyorum. Oda çizsin okuruz işte.
Orayı bende farkettim (Önce kaidoyu halledelim sonra bm ve orocihi aradan çıkarırız. Sonra parti yaparız) Aceba Luffy gelişi güzel mi dedi. Yoksa Oda arkasınını dolduracak mı?
Bizimkilerin İki yonkoyla savaşma imkanı ve ihtimali yok. Luffy pek mantıklı konuşmaz ama mantıklı konuşuyorsa dediğine kulak vermek gerek.
Peki kaido savaşırken BM çekirdek mi çitleyecek, üstelik Luffyyi görse lastik çorbası yapar. Oda show yapmayı sever iki yonko ve bizim kaptanlar tek karede. Sonra çay icerler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık