Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake denizci ya. Ödülü olmaz ki onun. :bilmem:
Varmış ama.(net olmayan spoilera göre) Olmaması da mantıksız olur. Adam ajan. Onca yaptıklarına rağmen başına ödül konmazsa ifşa edilmiş gibi olur.

Ki ben X-Drake'nin denizcilerden de gizli bir oluşumdan olduğunu düşünüyorum. Çoğu üst düzeyin bile bilgisi yoktur. Tabi bu benim düşüncem sadece. Coby, X-Drake Fuji, Aokiji gibi denizciler bir oluşum kurmuş olabilir. Aokiji veya Garp liderdir. Sürpriz olarak Akainu olabilir lider. Gorosei'yi sevmiyor zaten.

CP0 aegis (kalkan) X-Drake ekibi ise Kılıç.

bu Kılıç ekibi Dünya Hükümetinin gizli ekipleirnden olabileceği gibi Dünya Hükümeti ve Cp0'ya karşı da kurulmuş olabilir. Malum Pis işler çeviriyor Cp0.

Drake bence Kaido'nun tayfasında görülemez.

Yeni katılan birisi ve sadık değil. Muhtemelen bizim tarafımızda yer alacak bu arc. Bu yüzden tayfa güçlerini kıyaslarken tamamen tayfaya sadık isimler üzerinden ilerleme taraftarıyım. Bege, Hawkins ve Drake gibi isimleri yonko üyesi saymam.

Bence Drake Perospero'yu beşe böler. Büyük abi olmaktan fazlası yok onda

Üye silindi 5781

Varmış ama. Olmaması da mantıksız olur. Adam ajan. Onca yaptıklarına rağmen başına ödül konmazsa ifşa edilmiş gibi olur.

Ki ben X-Drake'nin denizcilerden de gizli bir oluşumdan olduğunu düşünüyorum. Çoğu üst düzeyin bile bilgisi yoktur.
Denizlerde sıkıntı olur o halde.Coby'nin bilgisi varsa üstlerinin hayli hayli bilgisi vardır bence.Zira Drake , Coby ile konuşuyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık