Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bu savaş için esas düşünülmesi gereken savaş sonrası dünyanın dengesinde oluşacak olan olağanüstü bozulmaya nasıl reaksiyon gösterileceği. Savaşa denizcilerin katılıp katılmamasından ziyade en az beklentim savaşın sonuna doğru vegapunkun schibukai lerin yerine geçen silahlarını göreceğimizdir. Sabody vol2 olacak mı?
Bu denge olayı da tamamen palavra. Korsanların bazıları ölüyor diye niye dengesizleşiyor. Denizciler zaten bu kadar büyük güçler ortadan kalktığında rahat rahat boşta kalan adaları devlete bağlayabilirler.

Bu denge olayı da tamamen palavra. Korsanların bazıları ölüyor diye niye dengesizleşiyor. Denizciler zaten bu kadar büyük güçler ortadan kalktığında rahat rahat boşta kalan adaları devlete bağlayabilirler.
schibukailerin tepkisi ve yonkoular düşse dahi yonkou altındaki korsanların tepkisi çok farklı olacak. Buna cevap verecek olacak denizciler her zaman devrimcilerin tehtidi altında olacak ve devrimcilerin özgürleştirdiği ülke sayısı çok artabilir. Ki adamlar bildiğimiz kasarıyla hiç farkedilmeden levely(reverie)ye sızabildiler.

Denizcilerin seni korumasını istiyorsan kutsal vergiyi ödemen gerekiyor öyle her yeri korumuyorlar.Yani her adayı almiyorlar aralarına.

Yonkou hakimiyetinde olan adalar bir zamanlar normal adalardı, yonkou düşüp hürleştiklerinde dünya hükumetine biat etmeyecekleri için devrim ordusunun potansiyel askerleri olacaklardır. Bizi koruyamayan hükumetin düşmesi lazım gibisinden. Ama shicilerin bence de bir önemi yok.

Görünürde Luffy 2 yonkou ile karşı karşıya .Kaido ark Boss u ama Big Mom ne olacak sorusu hala meçhul.

Yalnız eskiyi hatırlarsak Luffy direk Big Mom a seni yenip Balıkadam adasını kendi bölgem yapıcam diye büyük bir iddaası var. Bu söznün havada kalmaması için Luffy nin Big Mom ı da bir şekilde paket yapması gerekli. 2 Yonkouyu karşılarına almayı denizciler bile göze alamıyor.Dehşet bir ark olacak mı sabırsızlanıyorum

Korsan-Samurai-Mink ittifakının başarıya ulaşması için Kaido ve BigMom'un Luffy benimdir onu ben öldüreceğim diye birbirlerine girmelerini ve birbirleri zayıflatmalarını bekliyorum. Sonrasında Drake-Hawkings ve Appo'nun BigMom' ile savaşacağını Luffy-Law-Kid ve diğer ekiplerin Kaido üzerine yürüyeceğini düşünüyorum. Gerçi hangisi daha güçlüdür kestirmek de çok zor. BigMom'un Kaidoya küçük çocuk muamelesi yapması bana borçlusun demesi, Kaidonun BigMom' adaya girmesin diye uğraşması geleceğini öğrenince küplere binmesi BigMom'un da yabana atılmayacağını gösteriyor. Openingeg de korsanlar Kaidoya beraberce dalıyorlar. Bakalım 6-7 ay a kimin kime dalacağı sonuçlanır herhalde.

Eğer Linlin bir şekilde saf dışı kalmaz yada Wano'yu terketmezse Linlin'i oyalayacak onunla uzun süre savaşmak için biri lazım muhtemel gelmesi beklenen kişilerden biri olmaz. Gelmesi beklenen en güçlü kişi Marco . Marco'nun Linlin'i tek başına uzun süre süre oyalayabilecegini düşünmüyorum. Linlin ile uzun süre dovusebilecek bence seride Yonkuo'lar, Amiraller, Dragon ve Mihawk var.

Bunlardan gelebilecek olanlar.
3 amiralin de gelme ihtimali var. Burada oyum Ryogyu'ya
Yonkou Burada Shanks
Mihawk canı sıkıldıysa gelebilir.
Dragon gelme ihtimali neredeyse yok.
Sürpriz Aokiji gelir mi gelir.

Böyle bir savaş olacaksa Luffy'nin müttefikleri ve Kaido'nun da müttefikleri meydanda yer almalıydı. Bir Imparatorun düşmesi gerçekten zorlu, kanlı, büyük ve epik bir şekilde olmalı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık