Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker, Korsanfan sitesine verdiğin emek çok fazla. Vaktini emeğini harcayıp karşılık beklemeden birçok insanın türkçe OP okumasını sağlıyorsun. Kendi adıma hakkını teslim edip teşekkür ediyorum. Ama yönetici olarak sövme makamında değil sevme makamındasın saygılar.

Kimsenin gönlünü hoş tutmanı isteyen yok benim konuşmamı beğenmeyen de gitsin diyebilme hakkın da yok. Engelleme butonunuzun olmaması sitenin bir eksiği. Astığım astık kestiğim kestik gibi tavırlara girmen hoş değil. Ben zaten genelde çevirimdışıyım. :) Kimse de senin gibi düşünmek zorunda değil. Sana herhangi bir hakarette bulunmamışken sırf sen öyle düşünmüyorsun diye karşındaki kişiyi aşağılamışsın ve tehdit etmişsin gerçekten gülünç durumdasın benim gözümde şu an. Burada Jül Sezar havalarına girmeye gerek yok.
Benim konuşmamı beğenmeyen gitsin demiyorum, benimle konuşmasını istemediğim kişiyi gönderirim diyorum. İkisi arasındaki farkı algılayacak kadar aklın çalışıyor diye düşünüyorum. Engelleme butonu mantıken olamaz. Yapacağım bir duyuruyu beni engelleyen göremez çünkü. Vaktime acıdım lafını hakaret ve aşağılama olarak kabul ediyorsun sanırım. Aradaki konuşmalara bakarsan gerçekten vakit kaybı olduğunu anlayabilirsin, en azından ben öyle umuyorum. Yukarıda da açıkça belirttim, siteyi beğenmeyen gider. Bu kadar basit.

İyice konu dışına çıkacağım ama. Epey bir süredir bu forumdayım. Pek aktif olan bir üye değilim son bir kaç yıldır. Ancak burası adliye değil. 200-300 üyenin olduğu bir anime forumu. Mükemmel bir adalet veya süper bir eşitlik bekleyemezsin. Bu seni rahatsız ediyorsa kendini daha çok bu rahatsızlık verme bence burası altı üstü bir forum. Konu gereksiz uzamasın diye Smoker bir mesaj atmış üstüne arkadaşta aynen sende bana cevap verme demiş ama mevzuyu uzatıp ban yemiş.
E ben de gördüm bu mevzuyu zaten. Buranın adliye olmadığını ben de biliyorum. :) Aynı şeyleri ben de yazmışım 200 300 kişinin olduğu bir forum olması kuralları kafamıza göre değiştirebilme yetkisi veriyorsa yazılsın oraya bu da kural olarak. :)

Smoker, Korsanfan sitesine verdiğin emek çok fazla. Vaktini emeğini harcayıp karşılık beklemeden birçok insanın türkçe OP okumasını sağlıyorsun. Kendi adıma hakkını teslim edip teşekkür ediyorum. Ama yönetici olarak sövme makamında değil sevme makamındasın saygılar.
Vaktime acıdım diyerek mi küfür etmiş oldum? Gerçekten saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz şu konuşmaya. Adamı uyarıyorum, devam ediyor. Kışkırtıcı hiçbir şey demedim, düzgünce belirttim. Onun devam etmesinde sorun yok, benim aksiyon almamda var. Şaka gibisiniz cidden.

Benim konuşmamı beğenmeyen gitsin demiyorum, benimle konuşmasını istemediğim kişiyi gönderirim diyorum. İkisi arasındaki farkı algılayacak kadar aklın çalışıyor diye düşünüyorum. Engelleme butonu mantıken olamaz. Yapacağım bir duyuruyu beni engelleyen göremez çünkü. Vaktime acıdım lafını hakaret ve aşağılama olarak kabul ediyorsun sanırım. Aradaki konuşmalara bakarsan gerçekten vakit kaybı olduğunu anlayabilirsin, en azından ben öyle umuyorum. Yukarıda da açıkça belirttim, siteyi beğenmeyen gider. Bu kadar basit.
Hakaret değil ancak kesinlikle bir aşağılama. Düşüncesinin ne kadar saçma olduğu umurumda değil ve görmezden gelebilirsin. Ayrıca ilk cümlede belirtmiş olduğun iki seçenekten senin çözüm yolu olarak sunmuş olduğun daha diktatörce :)

Hakaret değil ancak kesinlikle bir aşağılama. Düşüncesinin ne kadar saçma olduğu umurumda değil ve görmezden gelebilirsin. Ayrıca ilk cümlede belirtmiş olduğun iki seçenekten senin çözüm yolu olarak sunmuş olduğun daha diktatörce :)
Çözüm yolumun senin ya da bir başkasının gözünde nasıl olduğu umurumda değil açıkçası. İsteyen istediği şekilde düşünebilir.

Kimsenin gönlünü hoş tutmanı isteyen yok benim konuşmamı beğenmeyen de gitsin diyebilme hakkın da yok. Engelleme butonunuzun olmaması sitenin bir eksiği. Astığım astık kestiğim kestik gibi tavırlara girmen hoş değil. Ben zaten genelde çevirimdışıyım. :) Kimse de senin gibi düşünmek zorunda değil. Sana herhangi bir hakarette bulunmamışken sırf sen öyle düşünmüyorsun diye karşındaki kişiyi aşağılamışsın ve tehdit etmişsin gerçekten gülünç durumdasın benim gözümde şu an. Burada Jül Sezar havalarına girmeye gerek yok.
Kardeş öyle deme bura Sparta, Smoker da aslında, neydi o adamın adı, o işte. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık