Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dönen teorilerden birine göre Kaido ve Koca Ana, Luffy yüzünden birbirlerine giriyor. Onlar dövüşürken bizimkiler onların adamlarını aradan çıkarıyor. Kaido, Koca Ana'yı yeniyor, ama kendisi de epey yaralanıyor ve güçten düşüyor. Bitik halinin fişini de bizimkiler çekiyor. Drake vasıtasıyla Denizciler adaya baskın yapıyor ve herkesi topluyor.
Gerçek olamayacak kadar düz bir iddia. Oda'nın tarzı değil. BENCE.

Senin gerçekleşmesini istediğin teoirilerden bir kaç tane çıtlatır mısın ?
Luffy ve Kaido'nun teke tek dövüştüğü teoriyi sevdim ben. Luffy bu sefer zarar verebildiği için epey hırpalıyor Kaido'yu. Ana ise bu denklemde dövüşe hiç karışmıyor Kaido istediği için. Kaido düştükten sonra olanlar da var, ama konusu burası değil.

Luffy ve Kaido'nun teke tek dövüştüğü teoriyi sevdim ben. Luffy bu sefer zarar verebildiği için epey hırpalıyor Kaido'yu. Ana ise bu denklemde dövüşe hiç karışmıyor Kaido istediği için. Kaido düştükten sonra olanlar da var, ama konusu burası değil.
Bunu ben de sevdim.

Kaido suikastine çok takılan olmuş ama ittifakın planı şuanda bu zaten. Başarılı olur yada olmaz, o konuda birşey demiyorum ama Onigashima'da olaylar erken sonlanacaksa başarılı olmasına şaşırmam.

Dövüş Kaidonun adasında asla bitmez ...Luffy nin gücü hala yetersiz bence .Şuanki gücü kaidoya sadece zarar verir.Ynemesini sağlamaz .Mutlaka Gear 5 yada Uyanış ın devreye girmesi lazım.Ben inanmıyorum sadece haki bazlı G4 ile yeneceğini .Wb nin nasıl düşdüğü ortada .

Dövüş sırasında Luffy bütün silah fabrikalarını yıkacak şekilde Wano yu da kapsayan aynı dressorasa gibi kaotik bir savaş bekliyorum.Hatta çiçek baskenti bile kısmen yok olacak bu savaşta.Kurtarıcı sandıkları Kaidonun nasıl bir canavar olduğunu Wano halkı hepsi görecek.

Merak edenler için orijinal yazı:

ทีมของเราทำลายเรือของ Kaido Kanjuro เพื่อหลบหนีด้วย Momonosuke (หรือไม่มีเขา) โดยใช้การวาดรูปผลไม้ Kid's Devil ช่วยให้เขาควบคุมสนามแม่เหล็กไฟฟ้าเขาขัดจังหวะการสื่อสารระหว่างเรือกับ Onigashima มีเรื่องย้อนหลังเล็กน้อยเกี่ยวกับสิ่งที่เกิดขึ้นก่อน แผนใหม่คน Kaido ทำลายเรือล่อเหล่านั้นเรือจริงและกองทัพได้ติดต่อกับกฎหมายของ Onigashima Kyoshiro และบอกเขาว่ามีสายลับในเก้า Scabbards (ไม่ชัดเจนว่า) นั่นคือเหตุผลที่ไม่มีใครบอกพวกเขาเกี่ยวกับ แผนใหม่ หมวกฟางโจรสลัด minks และซามูไรพร้อมที่จะต่อสู้ ลูกเรือของเราเปลี่ยนเสื้อผ้าด้วยไฟเทศกาลใหม่และสงครามครั้งใหญ่ก็เริ่มขึ้น เริ่มตั้งแต่ตอนนี้

Üye silindi 5781

Zaten sabaha kadar kavga ettiler sonrada ittifak yaptılar. Niye etsinler ki :artiz:
İkisi de Luffy'yi görünce fikirleri değişir :D .Ben Kaido veya Big Mom'un , ''Sen bana izin vermiştin ben bunu bi tokatlayım sonra dünyayı fethedelim.'' diyeceğini sanmıyorum :D .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık