Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle teori olmaz olsun! Zoro'nun Kaido'yu kesmediği bir teoriyi, arc sonunu kabul etmiyoruz! Kılıç Piece'i boykot eder gerekirse Oda'yı Enma'ya oturturuz! HODRİ MEYDAN!

Dönen teorilerden birine göre Kaido ve Koca Ana, Luffy yüzünden birbirlerine giriyor. Onlar dövüşürken bizimkiler onların adamlarını aradan çıkarıyor. Kaido, Koca Ana'yı yeniyor, ama kendisi de epey yaralanıyor ve güçten düşüyor. Bitik halinin fişini de bizimkiler çekiyor. Drake vasıtasıyla Denizciler adaya baskın yapıyor ve herkesi topluyor.

Benim teorim : )

Üye silindi 5781

Dönen teorilerden birine göre Kaido ve Koca Ana, Luffy yüzünden birbirlerine giriyor. Onlar dövüşürken bizimkiler onların adamlarını aradan çıkarıyor. Kaido, Koca Ana'yı yeniyor, ama kendisi de epey yaralanıyor ve güçten düşüyor. Bitik halinin fişini de bizimkiler çekiyor. Drake vasıtasıyla Denizciler adaya baskın yapıyor ve herkesi topluyor.
Eiichiro Oda yazdıysa bozsun.
Luffy böyle kazanmasın kazanacaksa.

Big Mom ittifak yapmış kavga etmeleri anlamsız bence.Şu anda orada festival var yiyip içip tıkınıyorlardır.Luffy için gösterişli bir giriş yapar bence aynı marinfor savaşında ,Big mom çay partisinde olduğu gibi.

Üye silindi 5781

Big Mom ittifak yapmış kavga etmeleri anlamsız bence.Şu anda orada festival var yiyip içip tıkınıyorlardır.Luffy için gösterişli bir giriş yapar bence aynı marinfor savaşında ,Big mom çay partisinde olduğu gibi.
Bence kavga etmeleri çok mantıklı.Ben de böyle bir şey düşünüyordum ama Kaido'nun BM'yi yenmesine şiddetle karşı çıkıyorum ve ağır yara almasına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık