Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kidin kelepçeleri, 4 tane hapishane bölgesine gidip yakuzalari ikna etme, smile kullanıcıları falan derken 2 3 bölüm daha çıkarır buradan
yakuzalar hyogoro'yu tanıyorsa bençe ikna edilmerine gerek kalmaz üstelik luffy özgürlükletini geri vercek adamlara iknalık bir durum olmaz bençe.

Udon aslında bir mesaj.Kaido odunu verecek demek istiyor mangaka.:fool:Seninki daha çok dayak yiyecek.

- Ben geleceği görüyom.
- Çaaaaat ! Bunu da gördün mü ?

- Akış yapıyom ben ak bakayım kollarıma ooohh ferahlık geldi.
- Getirin odunu atarsın artık bunu da nehre.
Alıştık artık dayak yemesine, mesaj vermesine ne gerek var? :D Kata ile zirveyi görmüştü zaten ama Kaido başka bir boyut kazandıracak olaya xd

@RedTeroR
Yosunlu odun görmekten iyidir. :artiz:

Hala lanet olası Bigmom tayfası giremedi mi bu adaya arkadaş :S Bi sürpriz falan mı planlıyor Oda nedir ya pfff.

Şimdi Bigmom nakil edilirken Queen yardım ister mi istemez mi bilmem ama King de refakat edecektir gibi geliyor, o ara kıyılar boş kalır belki. Ve Udon'da gördüğümüz merkez veya başka bi yer ile üzere iletişimi kesme yolu da gösterildi. Artık BM tayfasında biri sızıp da kessin bağlantıyı ve dalsınlar içeri.

Belki de yer altından falan girerler o da belli olmaz şimdi :S Bi meyve gücüne bakar sonuçta. Ayrıca Lola'da bile var olan Bigmom ın vivre kartıyla da yön bulabilirler, doğrudan Onigashimaya falan giderler belki. Festival de o adada olacaktı dimi :T belki de cidden festivale kadar sarkacak olaylar. meh.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık