Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Zoroyu hiç onplanda tutmucak gibi bir his var içimde. Umarım yapar diyeyim de :T Serinin başlarındaki efsane adamı özledik

Şu Zoroyu hiç onplanda tutmucak gibi bir his var içimde. Umarım yapar diyeyim de :T Serinin başlarındaki efsane adamı özledik
Ciddi bir dövüş yapar diye düşünüyorum. D.Rosa'da bile iyi kötü boş geçmedi. Uzun süre sonra ilk gözüktüğü bölümü düşün.. Oda Zoro fanı net. : ))

Bu arc ciddi bir dövüşü olacaktır kesin gözüyle bakıyorum. İnşallah Sanji'nin de olur. Ama kalabalık sebebiyle EL arcı gibi uzun uzun çizmeyebilir.

Üye silindi 5781

Ciddi bir dövüş yapar diye düşünüyorum. D.Rosa'da bile iyi kötü boş geçmedi. Uzun süre sonra ilk gözüktüğü bölümü düşün.. Oda Zoro fanı net. : ))

Bu arc ciddi bir dövüşü olacaktır kesin gözüyle bakıyorum. İnşallah Sanji'nin de olur. Ama kalabalık sebebiyle EL arcı gibi uzun uzun çizmeyebilir.
Sanji'nin ciddi bir savaşı olmazsa seriyi boşuna izliyoruz. Niye bu kadar ihtimal çerçevesinde yorumladın , anlamadım. Bence sanji'nin ve zoro'nun güçlü bir rakiple ciddi bir dövüş sergilemesi kesin bir durum.Uzun uzun çizilir gibime geliyor , zira Wano Arc'ından sonra One Piece bitti bitecek gibi olur.

Sanji'nin ciddi bir savaşı olmazsa seriyi boşuna izliyoruz. Niye bu kadar ihtimal çerçevesinde yorumladın , anlamadım. Bence sanji'nin ve zoro'nun güçlü bir rakiple ciddi bir dövüş sergilemesi kesin bir durum.Uzun uzun çizilir gibime geliyor , şayet Wano Arc'ından sonra One Piece bitti bitecek gibi olur.
Hep Oda yüzünden. : ))

Sanji hiç kimseyle olmasa bile en azından Page One ile adam akıllı dövüşmeli. Flying Six Headliners'in her biri 4. yıkımcı ayarında ise Sanji Page One'ı alsa yeter bana.

Müttefik mevzusu sebebiyle çok geride kaldılar ya hem Zoro hem Sanji. Çizmesini özlemle bekliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık