Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'nun geleceğini sanmıyor musun? Bütün denizleri ikiye bölecek bir savaştan bahsediliyor. İki Yonkou bir araya gelmiş denizciler ve WG 3,5 modunda takılırken. Sadece Hasır Şapkalar, Kalp Korsanları, Mink Kabilesi, Kid Korsanları ve 9 Kın ile bu devasa güce karşı bir şansları var mı sence? Beyazsakal demedi mi? Yeni dünyada yeniden bir araya gelin, birbirinizi koruyun diye. Marco demedi mi? "Tayfamızdan birine zarar verildiğinde olacakları bütün okyanus bilmeli" diye! Oden gibi bir yoldaşlarını kaybetmişler hesabını sormayacaklar mı? Sadece Beyazsakal Korsanlarının gelmesi de yetmez. Hasır Şapka filosu da geliyor. Devrim Ordusu da bu savaşa katılacak. Hatta Shichileri bile bekliyorum. Bu savaş serinin en büyük savaşı olacak. Karşılarında iki imparator ve tayfalarına karşı bir savaş olacak. Orochi'nin CP0 üyelerine bütün güçlerinizi toplayıp gelseniz bile bizi yenemezsiniz demişti. O zaman Big Mom ve evlatları daha işin içinde değildi. Şimdi benim fazla uçtuğumu düşünebilirsin ama bir imparatorla bu kadar meydan okumaya cesaret ediyorlarsa iki imparatora karşı verilecek savaşa ben daha az bile saydım. Denizciler ve Moria ve zombi ordusu da yolda. Hatta Lucci, Stussy ve Kaku da buraya geleceklerdir. Tam olarak Stamped filmindeki gibi bütün güçler bir araya geleceklerdir.
Mangada verilen bir bilginin bu şekilde değiştirileceğini sanmıyorum, Marco konusunda. Lakin seri sonunda öğreneceğimiz (ya da öğrenemeyeceğimiz) bu mesaj seri için önemli bir içeriğe sahip olacaktır.

Hasır şapka filosunu bende bekliyordum arc başında ama onlarında hala gelişmek için vakti var düşüncesindeyim. Luffy, Kaidodan tek yediğinde hayat enerjisi yaşam kartını etkilemediyse onlarda yatar. Elbette dışarıdan gelecekler olabilir ama o kadar herkesin toplanması da ne bileyim... Nitekim BM bir şekilde Wano'yu terk ederse de hemen hemen sayıları eşit bir savaşa dönecek. Denjiro olayından sonra bizimkilerin saflarına hapisteki 1000 kişiden daha fazlasının geçtiğini düşünmek abartı olmaz. Hatta Orochi'nin tarafında Wanolu olup duran pek olmayacaktır.

Birde bizimkilerin tarafında Tama gibi bir karakter var. Direk canavar korsanlarının antisi. Savaş sırasında Tama'dan da kritik faydalar alınacaktır. Canavar korsanlarının sayısı da bu noktada önemsizleşiyor gibi.

Denjiro'yu o halde gördüklerinde şok olacaklardır tabi ki, adamın eski haliyle alakası bile yok. "Kyoshiro sana niye inanalım" "Eski arkadaşınızı tanıyamadınız mı" böyle bir konuşma klişesi de döner ortada. Böylelikle de 9 kın bir araya gelir.

Bu arada gökyüzünde de ayın önünü bulutlar kaplıyor, bak şimdi Denjiro geldiğinde de ay ortaya çıkar, kehanet tam oturur :D :D

Üye silindi 5781

Bir şey soracağım.
Madem Denjiro bizden çıktı , Zoro Orochi'ye saldirirken neden Denjiro Orochi'yi kurtardı?
Bir uyuşmazlık yok mu?
Orada Orochi'nin pilini çekerdi Zoro.

Bir şey soracağım.
Madem Denjiro bizden çıktı , Zoro Orochi'ye saldirirken neden Denjiro Orochi'yi kurtardı?
Bir uyuşmazlık yok mu?
Eğer orada orochi yi kurtarmasaydi, başkentte kalamayacaktım. Böylelikle hem orochi nin guvenini kazandi hem de baskent te kalmayi basardi.

Bir şey soracağım.
Bir uyuşmazlık yok mu?

Eğer Zoro Orochi'yi erkenden öldürseydi tüm plan boşa olacaktı, Kaido yine ortaya çıkıp erkenden kınlara saldıracak, ortalığı yakıp yıkacaktı. Bu yüzden onu durdurdu bence.

Bir şey soracağım.
Bir uyuşmazlık yok mu?
Sanji’de Zoro’yu engellemeye çalışıyordu saldırmaması için çünkü orada işleyen bir plan var ve festivale kadar işlemesi gerekiyor. Eğer Orochi ölseydi her şey iptal olurdu o yüzden Denjiro girdi devreye.

Bir şey soracağım.
Bir uyuşmazlık yok mu?
Asıl plan Orochiyi indirmek değil ki. Agababasini indirmek asıl mesele. Bunu Kyoshiro yapardı yoksa 20 yıldır

Üye silindi 5781

Yani kyoshiro yapsa kendi ayağına sıkardı , asıl hedef Kaido orası tamam da bence şu an tayfanın başına bela olmuş bir insanın Zoro tarafından öldürülmesi bir sıkıntı yapmazdü. Çünkü o vakit Big Mom olayları fışkırıyordu. Hapishaneye gelmek uzereydi yani.Kaido'nun odağı hemen kayardı o tip bir durumda.
Orochi'nin guvenini adam zaten kaç yıldır onunla birlikte calisarak kazanmış.

Hatta Zoro öldürseydi bile aynı şekilde kaçacaklarini dusunuyorum cunku sicak bir catisma yasamamisti Zoro. Uzaktan sallamisti bir tane.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık