Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Marco vs King efsane olur. Uçabilen en güçlü zoanlardan 2si bunlar. İkisi de efsane meyveler. Zoro vs Kyoshiro da efsane olurdu be ya.

973. Sayıda hainden bir kez daha bahsedilmiş hatta Nekomamushi, İnuarashi'ye Kaido'nun bahsettiği hain sen misin yoksa. Filan gibi bir şey söyledi. Eğer 974. sayıda hainin kim olduğunu görürsek içimizdeki entrika ateşi bir nebze sönecek. Beynimiz yandı kim bu hain? Olduğuna ihtimal vermiyorum gerçi ben, en azından Kınların içinden çıkmayacaktır.

Hain 9 Kın içindeyse Kyo Selamun Aleyküm deyip haini keser.

Bu yüzden hain Kınlardan değildir. Ama Kanjuro soru işareti gerçekten

kyoshiro ne alaka yaa orochi-nin köpeği orochi-nin yanında uslu uslu oturması lazım o kalkıp kinemon-a mı gidiyor saçma ben olaylar şöyle gelişir diyordum kyoshiro orochi ile kaido-nun mekana gider geçen bölümde gördüğümüz denjiro öfkesini savaşın başında orochi-nin kellesini alarak kusar en epik savaş böyle başlar diyordum
Yalnız Kyoshiro'nun başkentte kaldığı fb başlamadan önce söylenmişti, yani senin beklenti fb'in öncesine takıldı :D

Marco'yu Wano'da göreceğimizi sanmıyorum. Bu beklenti neden hala var anlamadım, biri beni aydınlatabilir mi? Belki kaçırdığım birşey vardır :(

Hain'de bence Kiku çıkacak gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık