Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer bu spoiler doğruysa hainin 9 kından biri veya Shinobu olmadığı kesinleşti. Zaten başından beri düşündüğüm buydu. 9 kından biri çıksaydı bu adamlar perişan olurdu. Ayrıca Toki'nin kehanetine de zıttı. Her ne kadar bu kadının kehanetine güven olmasa da. Oklar normalde Law'a yönelirdi ama Kyoshiro Law'ı da kurtarmış. Onun hain olmadığı da çok net. Bir de denizcilerden X Drake Kaido'ya karşı olacaktır. Bu durumda Oda, Big Mom + Kaido indirebilir. Ki Katakuri'nin geride bırakılması ve bu savaşa gelmemesi de bu açıdan taşları yerine oturtur. Bir de Marco gelse son Yonkou bükücü mükemmel bir arc olur.

Bakalım. :D

Senin dediğin senaryoda Denjiro'yu daha beter duruma soktun ama bilmem farkında mısın? :D Her şeyi ve herkesi arkada bırakmış ve Dragon'la mı takılıyor? Oden'e o kadar hayran olan bir adamın bunu yapacağını hiç sanmam.
Ayrıca Wano'dan ayrılsaydı, hepsinin haberi olurdu. Öyle bir şey söylemediler.
Elinde güç var ama gizli güç. En ufak kuşku uyandırmaması lazım. Çok zeki birine benziyor. Doğru zamanı beklemiştir. Mesela Zoro'yu durdurdu ama tek kelime söylemedi. Hiyori'yi koruduğunu bildiği halde.
İlk zamanlarda gitmeye karar vermiş. Zaten Inu ve Neko Zou'ya gidiyor, diğerleri de ortadan kaybolmuş. Yarısı zamanda atlamış diğerleri kayıp. O da ülkede yapabileceği bir şey olmadığını düşünüp Shimotsuki'lerin yanına belki destek falan aramaya gitti. Sonra Dragon ile tanıştı ve Oden'in söyledikleriyle Dragon'un anlattıkları yapboz gibi bir araya geldi. 20 yıl sonraki amaç için daha farklı bir kanalla çalışmaya başladı böylece.

Oda'dan daha iyi yazıyorum. :a:

Law severlerden biri didik didik araştırdım o pelerin X-Drake'e ait olamaz diyordu: ))
Sendin galiba. Haklı çıktın : ))
Evet, bendim. :cool:
Gerçi net değilmiş bilgiler. Ama umarım doğru çıkar.

Law, Kyoshiro'ya nasıl güvenip plan yaptı acaba. Tanımıyor sonuçta. Öyle löp diye atlayan biri değil halbuki ama bakalım. İstisna mı olacak acaba. :bilmem:

Öyle bir durum olursa çok basit rakamlar açıklamak zorunda kalırlar. Çünkü bu adamlar Denizcilerin Shichibukai alımını duymuş başvurmuşlar. Shichilerin büyük olaylara girişmeden ödüllerini neye göre açıklayacaklar. Mihawk'tan herkes 2.5 - 3 milyar beri arası bir ödül bekliyor ama düne kadar müttefiklerdi. Tehdit olmadıkları için kafadan sana 3, ötekine 2 veriyorum diyecek değiller herhalde. Öyle olursa Oda ağır sıçmış demektir. Ne yapabilir dersen uzun bir süre Shichilerin ödülleri dursun. Shichiler WG'ye ve denizcilere karşı savaş başlatsın. Örneğin Shichileri yakalamak için gönderdikleri onca denizciyi ve koramiralleri harcarlarsa ödül belirtebilirler. Şu anda çok erken bir ödül olur ve saçma olur.
Güçlerini sezebiliyorlar. İlla dövüşmesi gerekmiyor birinin gücünü anlmak için

İlk zamanlarda gitmeye karar vermiş. Zaten Inu ve Neko Zou'ya gidiyor, diğerleri de ortadan kaybolmuş. Yarısı zamanda atlamış diğerleri kayıp. O da ülkede yapabileceği bir şey olmadığını düşünüp Shimotsuki'lerin yanına belki destek falan aramaya gitti. Sonra Dragon ile tanıştı ve Oden'in söyledikleriyle Dragon'un anlattıkları yapboz gibi bir araya geldi. 20 yıl sonraki amaç için daha farklı bir kanalla çalışmaya başladı böylece.

Oda'dan daha iyi yazıyorum. :a:
Şu senaryo çıkarsa Denjiro bildiğin alçağın önde gideni olur. Dragonmuş. :artiz: Önce Wano'yu kurtarsın da, sonra devrim yapar. Oden, Wano'yu hazırlamalarını söyledi. Devrim yapmalarını değil. :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık