Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Someone from Yakuza coming and explain situation to Nine Scabbards.
- There is a little flashback about how revealed the plan.
- Orochi has a spy in enemy, so he knows everything from beginning (there is not information about who is spy. We will see only spy's shadow. Probably we already see him or her before)
- Our crew learned this fact earlier than Nine Scabbards and they changed original plan.
- Kyoshiro was who release Law from prison and after that they made a new plan about attack.

Details will come.
Law’ı kurtaran Kyoshiro imiş demek. Bakalım Oroçi’nin casusu kim. Spoiler için teşekkürler reyiz.

Ben hala Kyoshiro=Denjiro'ya yüksek ihtimal veriyorum. Oden'in büyük bir yardımı dokunduğu bilgisi buna neden zarar versin ki? Denjiro'ya yardımı dokunmadı mı sanki? Kyoshiro değilse, nerede bu Denjiro? Neyle meşgul?

Mihawkı, imi falan gösterecek her arada böyle yapmıştı galiba. Dünyayı gösterdi. Şuan herkes schilerin ödülünü bekliyor. O kadar gizemli olay var. Herkesin beklentisi mihawkın ödülü ne olacak. Övecekler de gömecekler de fırsat kolluyor.
Öyle bir durum olursa çok basit rakamlar açıklamak zorunda kalırlar. Çünkü bu adamlar Denizcilerin Shichibukai alımını duymuş başvurmuşlar. Shichilerin büyük olaylara girişmeden ödüllerini neye göre açıklayacaklar. Mihawk'tan herkes 2.5 - 3 milyar beri arası bir ödül bekliyor ama düne kadar müttefiklerdi. Tehdit olmadıkları için kafadan sana 3, ötekine 2 veriyorum diyecek değiller herhalde. Öyle olursa Oda ağır sıçmış demektir. Ne yapabilir dersen uzun bir süre Shichilerin ödülleri dursun. Shichiler WG'ye ve denizcilere karşı savaş başlatsın. Örneğin Shichileri yakalamak için gönderdikleri onca denizciyi ve koramiralleri harcarlarsa ödül belirtebilirler. Şu anda çok erken bir ödül olur ve saçma olur.

East Blue'da o. İdi. Oradan Dragon'a katıldı. Denjiro şu an Devrimci.
Bir de şu var; şu an Wano'da en büyük ve faydalı işi yapan adam resmen Kyoshiro. İçeriden bitiriyor Orochi'yi. Bu kadar büyük işleri yapan bir karakter Kınlar'dan değil de, fb'de bile belki hiç görmediğimiz, muhabbeti geçmeyen biri çıkarsa biraz ayıp olur gibi. Ben %90 Denjiro diyorum. Aksi çıkana kadar da böyle düşüneceğim sanırım. Kafama yattı çünkü. :D

Bir de şu var; şu an Wano'da en büyük ve faydalı işi yapan adam resmen Kyoshiro. İçeriden bitiriyor Orochi'yi. Bu kadar büyük işleri yapan bir karakter Kınlar'dan değil de, fb'de bile belki hiç görmediğimiz, muhabbeti geçmeyen biri çıkarsa biraz ayıp olur gibi. Ben %90 Denjiro diyorum. Aksi çıkana kadar da böyle düşüneceğim sanırım. Kafama yattı çünkü. :D
Bir de fb’den önce gösterilmeyen tek karakter Denjiro idi. Ve özellikle Manipülasyon yapan bir tip olarak gözüktü :D

Ben hala Kyoshiro=Denjiro'ya yüksek ihtimal veriyorum. Oden'in büyük bir yardımı dokunduğu bilgisi buna neden zarar versin ki? Denjiro'ya yardımı dokunmadı mı sanki? Kyoshiro değilse, nerede bu Denjiro? Neyle meşgul?
Denjiro ile aralarındaki bağ bir yardımın ötesinde diye düşünerek öyle bir çıkarım yaptım ben ama böyle düşünmemiz içinde uğraşıyor olabilir Oda.

Ben Denjiro ile aynı kişi ve Gece çocuğu demiştim ama o bilgi çıkarsa bu durum zayıflar gibi geliyor bana. Oyumu değiştirmedim başkası da değiştirmesin diye Gece çocuğu anketinde oy değiştirmeyi kapattım :D

Evet içerdeki hain kim? Plan değişimini 9 kın ın en son öğrenmesi hainin bunlardan biri olduğu anlamına geliyor bence ....Benim oyum Raizo ya ...tipini ...

Bir de fb’den önce gösterilmeyen tek karakter Denjiro idi. Ve özellikle Manipülasyon yapan bir tip olarak gözüktü :D
İşte karakter olarak da uygun. Oden yokken de finansal işlerle falan uğraşıyordu tek başına. :D
Denjiro ile aralarındaki bağ bir yardımın ötesinde diye düşünerek öyle bir çıkarım yaptım ben ama böyle düşünmemiz içinde uğraşıyor olabilir Oda.

Ben Denjiro ile aynı kişi ve Gece çocuğu demiştim ama o bilgi çıkarsa bu durum zayıflar gibi geliyor bana. Oyumu değiştirmedim başkası da değiştirmesin diye Gece çocuğu anketinde oy değiştirmeyi kapattım :D
Ben o iyilik muhabbetini şöyle hayal ettim:
Law: Neden bana yardım ediyorsun?
Kyoshiro(Sırıtarak): Oden-sama'nın zamanında bana büyük bir iyiliği dokundu.

Tam olarak kimliğim açığa çıkmasın ama insanlar biraz kuşkulansın konuşması. :D
Bir de Gece Yarısı Çocuğu var değil mi? Bakalım o nereye bağlanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık