Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger: Hazinemi mi arıyorsunuz, gidin bulun, hepsini orada bıraktım!

WB: One Piece gerçekten var!

Oden: lan replik bırakmadınız :S heh dur... evet evet kayıp tarih! gidin bulun, orada!
Oden kaynama noktasına gelmeden hemen önce bir aydınlanma yaşar.

Oden: Hani kapılar kapalıydı Kaido nasıl girdi! Demekki Wano'nun kapılarını açmışım!

Ve musmutlu bir şekilde gülerek ölür!

Gülmeden ölen kimse var mıydı?
Aklıma sadece F Tiger geliyor.
Çok kral bir karakter vardı. Ve biz ölürken güldüğünü görememiştik.

Oden kaynama noktasına gelmeden hemen önce bir aydınlanma yaşar.

Oden: Hani kapılar kapalıydı Kaido nasıl girdi! Demekki Wano'nun kapılarını açmışım!

Ve musmutlu bir şekilde gülerek ölür!

Çok kral bir karakter vardı. Ve biz ölürken güldüğünü görememiştik.

Ya bu adam her yönüyle ayrıcalıklı. Bak bir kez daha saygı duydum.

Sırf iftiraya uğruyor ve adı lekeleniyor diye değil, arkadaşının ve onun halkının felaketle yok olduğunu düşündüğü, sözü yarım kaldığı için de kahroluyor ölürken.

Oden de böyle gitmeliydi. Gerçi hala umut var. Smoker'ın spoilerları yanlış çıkıyor genelde.

Ya bu adam her yönüyle ayrıcalıklı. Bak bir kez daha saygı duydum.

Sırf iftiraya uğruyor ve adı lekeleniyor diye değil, arkadaşının ve onun halkının felaketle yok olduğunu düşündüğü, sözü yarım kaldığı için de kahroluyor ölürken.

Oden de böyle gitmeliydi. Gerçi hala umut var. Smoker'ın spoilerları yanlış çıkıyor genelde.
Evet o arkadaşını arkadaşı da aynı anda onu düşünüyor. Harika bölümlerdi.

Oden bir şekilde kurtuluyor ve herkesi kurtarana kadar savaşıp öyle can veriyor herhalde. Ya da savaşın kaybedileceğini anlayıp kendi canını feda ediyor. Üstelik bu sahne kaynayan çorba kazanına atlamak falan gibi dramatik ve vahşi bir sahneyse ve Oden bunu gülerek karşılıyorsa eyvah eyvah. Şunu gördükten sonra bu adamın herhangi bir şekilde yakını olsam ölene kadar içimdeki intikam ateşi sönmez anasını satayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık