Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden pişmanlıklarla ve yarım kalmış işin hıncıyla Kahrolup ölmeliydi. Trajik olması gerekiyordu. Arkasında bir eş ve iki çocuk ve bir sürü dost ile koca bir ülkeyi düşmanın insafsız ellerine bırakarak ölmüş. Neyin gülmesi bu? "Oh be kurtuldum sorumluluktan hadi siz uğraşın şimdi hahaha" gülüşü mü.
“Sıçtım batırdım ehehe” gülüşü ellam.
Roger: Hazinemi mi arıyorsunuz, gidin bulun, hepsini orada bıraktım!

WB: One Piece gerçekten var!

Oden: lan replik bırakmadınız :S heh dur... evet evet kayıp tarih! gidin bulun, orada!
Oden: bir yerde en güçlü kılıcımı sakladım gidin bulun onu!!!

Hiyori: al bak Kaido’yu kesen kılıç

Zoro: eyv sağol cnm

+1 acayip etkilendim ben şok, ben iptal.

Şaka bir yana şu sahneden sonra hiçbir gülerek ölüş beni etkileyemez.

Oda'nın en sevdiğim yönü ark sonuna doğru verdiği dram.. Dr. Hiluluk bu yönüyle efsane.
Oda bu yönünü kaybetmiş değil aslında. PH Arcı geçişti ama onda bile vardı sağlam dram. Oden'in dramı da fena sayılmaz. Bir tek Tüm Kek Adası da baştan sona bir kere okunduğunda bu yönüyle gayet güzel bir arc.

Oden ilk tanıtıldığı gibi çılgın bir adam olarak devam etseydi gerçekten ilgi çekici olabilirdi ama şu haliyle harcanan karakterler arasında bir numara olur ancak.

Suçsuz olsa da bütün sorumluluğu üzerine alabiliyor, fedakar ve insanlara olan derin sevgisiyle beraber muazzam bir koruma içgüdüsüne sahip, böylesi muazzam vasıfları olsa da E.Oda hakkını veremedi bu adamın, yazık oldu.

Oden ilk tanıtıldığı gibi çılgın bir adam olarak devam etseydi gerçekten ilgi çekici olabilirdi ama şu haliyle harcanan karakterler arasında bir numara olur ancak.

Suçsuz olsa da bütün sorumluluğu üzerine alabiliyor, fedakar ve insanlara olan derin sevgisiyle beraber muazzam bir koruma içgüdüsüne sahip, böylesi muazzam vasıfları olsa da E.Oda hakkını veremedi bu adamın, yazık oldu.
+1 oda zaten beceremiyor karakterleri sonlandırmayı.

Kimin hakkını verdi ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık