Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma olayı cidden yanlış anlaşılmış. Kılıç 1 birim hakiyi, on birim haki yapmıyor. 1 birimlik haki ile on birim hakilik saldırı gücü çıkarıyor.

Başka bir kılıca 10 birim haki yükleyebilen birisi Enma ile atıyorum 30-40 yüklüyor. Fazladan b.haki sağlıyor işte bir nevi.
Öyle olsa Zoro sonrasında tekrar ağacı kesmeye çalışırken başka yerleri de keserdi. Fakat kılıcı kontrol etmeye çalışırken sadece ağacı kestiği kısımlarda var. Bakacağız artık Oda2ya kalmış bir şey. İşine geldiği gibi bükebiliyor.

Zoro'nun direkt olarak kendisinin hakili slash yollamasından farkı nedir bunun tam olarak? Ben tam oturtamadım bunu kafamda.
Gönderdiği slashlar daha güçlü oluyor. Yani ne silahlanma hakisi gelişiyor, ne de daha iyi hakili slash yolluyor. Sadece bastığı haki kadar saldırı gücü artıyor. Ne kadar haki verirsen o kadar güçlü saldırılar yapıyorsun yani.

G4 gibi düşünebiliriz, sanırım G4 formunda da Luffy'nin haki kullanımı ile diğer formları arasında fark vardı güç olarak.

Gönderdiği slashlar daha güçlü oluyor. Yani ne silahlanma hakisi gelişiyor, ne de daha iyi hakili slash yolluyor. Sadece bastığı haki kadar saldırı gücü artıyor. Ne kadar haki verirsen o kadar güçlü saldırılar yapıyorsun yani.

G4 gibi düşünebiliriz, sanırım G4 formunda da Luffy'nin haki kullanımı ile diğer formları arasında fark vardı güç olarak.
Anladım, sağ olasın. Smoker de güzel açıklamış.

Spo pek gerçekci durmuyor.

Oden güç konusunda biraz aşagı görülüyor gibi geldi bana. Bu adam çagın en büyük 2 korsanının yanında yıllarca kaldı. Wb ile kılıç tokuşturuyo, Roger'dan yedigi darbe sonrası hiç bişey olmamış gibi hemen kalkabiliyor. Henüz yaşı 39, koy üzerine 15 yıl elimizde bir Yonko var. 20 küsür yıl önceki Kaido ile denk dövüşmesi gayet normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık