Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bu Enma mevzusuna niye yeni çıkmış gibi tepkiler veriliyor la? :/ Zaten kullanıcısına fazladan haki gücü verdiğini öğrenmiştik zamanında.
Fazladan haki gücü vermiyordu ki. Kullanıcının hakisini saldırı gücüne dönüştürüyor sadece. Kılıcı kontrol ettiğinde zaman senden fazla haki çekmesi gibi bir olay yok. Ne kadar haki koyarsan o kadar saldırı gücü yani.

Fazladan haki gücü vermiyordu ki. Kullanıcının hakisini saldırı gücüne dönüştürüyor sadece. Kılıcı kontrol ettiğinde zaman senden fazla haki çekmesi gibi bir olay yok. Ne kadar haki koyarsan o kadar saldırı gücü yani.
Zoro'nun direkt olarak kendisinin hakili slash yollamasından farkı nedir bunun tam olarak? Ben tam oturtamadım bunu kafamda.

Başka bir kılıca 10 birim haki yükleyebilen birisi Enma ile atıyorum 30-40 yüklüyor. Fazladan b.haki sağlıyor işte bir nevi.

@Roronoa Zoro
Doğru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık