Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler yanlış çıkarsa da her şeyi unutacağız hahaha. :D
Çıkmaz inşallah çok iyi duruyor. :D Ben Bigmom'ı merak ediyorum daha çok. Enma ile saldıran hayvanat Oden, Bigmom'ın doğuştan gelen haki savunmasına karşı ne yapabildi acaba? :/

@Millennium Wizard
Kaido da iyi vefasız çıktı ha. Kadın gelsin seni kurtarsın, sen de teşekkür niyetine sağ koluna gemiyi batırt, kurtarıcına denizin dibini boylat. Vay şrfsz ya. :D

Big Mom’ın da neden Wano intikam dövüşüne bir şekilde dahil edildiğini de anlamış olduk eğer spoiler doğruysa tabi. Oden sen nasıl bir adamsın be!!!

Çıkmaz inşallah çok iyi duruyor. :D Ben Bigmom'ı merak ediyorum daha çok. Enma ile saldıran hayvanat Oden, Bigmom'ın doğuştan gelen haki savunmasına karşı ne yapabildi acaba? :/

@Millennium Wizard
Kaido da iyi vefasız çıktı ha. Kadın gelsin seni kurtarsın, sen de teşekkür niyetine sağ koluna gemiyi batırt. Vay şrfsz ya. :D
O belli olmadan önce bir caps vardı.Ne yaptın King diyip simit bulup şelaleye atlıyordu o senin annen diye.O senaryo bundan daha iyiydi öyle bir vefasızlık yaptıysa. :D

Eğer Oden tarafından deşilen Kaido'yu kurtardıysa o zaman o borç lafı cidden anlam kazanır.Ömürlük diyordu koca ana.Belki şu topladığı yaşam sürelerinden Kaido'ya verip hayatını kurtardı.Kaido o yüzden ölümsüzlük kazandı.Bir ihtimal tabii. :hmm:Mom o kadar vergi alıyor ama nereye gidiyor bunlar diye düşünüyordum.Cansızlara ruh veriyor ama artan kısmı ne yapıyor diye.Ya kendisi gitgide güçleniyordur yada böyle durumlarda kullanıyordur bence.
İnsanlara ya da cesetlere ruh veremiyor. Hayvan ve cansız olanlara verebiliyor. Kaido insan değilse, dediğin gibi olabilir. Ancak yine de vereceği ömrün de bir sınırı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık