Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayı sadece kılıç güç veriyormuş gibi değerlendiriyorsunuz ama o kılıcı herkesin kullanamadığı gibi bir gerçekte var. Kılıcı kullanmayı başarabilirsen, o da sana mükafatını veriyor, olay bu.

Kullanıcının da belirli bir sınırı aşıp, o kılıcı kullanabilecek seviyede olması gerekiyor.

Kılıcı herkes kullanamıyor. Hak eden kullanıyor. Ama hak edene de normal bir kılıçtan daha fazla güç katıyor.

Hem Zoro'ya hem de kılıca hakkını vererek değerlendirmek çok zor olmasa gerek. İlla bir taraf seçilecek. :S

Onu bunu bilmiyorum da bu kılıç işi mertligi bozar.:D
Sizin aranızdaki tartışmalara güzel malzeme olur, orası ayrı. :D Geyiğini yaparsınız.
Şu an Wano'da bu kılıcı kullanabilen kimse yok. Bir Oden kullanabiliyormuş. Kınlar bile uzak durmuş kılıçtan. Bir sıkıntısı olduğu kesin ama spoiler doğru çıkarsa bu kılıç müthiş bir power up olacak. Hiç beklemiyordum böyle bir şey.

Sizin aranızdaki tartışmalara güzel malzeme olur, orası ayrı. :D Geyiğini yaparsınız.
Şu an Wano'da bu kılıcı kullanabilen kimse yok. Bir Oden kullanabiliyormuş. Kınlar bile uzak durmuş kılıçtan. Bir sıkıntısı olduğu kesin ama spoiler doğru çıkarsa bu kılıç müthiş bir power up olacak. Hiç beklemiyordum böyle bir şey.
Ferit'e soracaklarım olacak.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık