Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emeğe saygılı adamlar, bizim gibi beleşçi mi herifler reyiz......
evet :s çünkü nerdeyse beleşe satılıyor. bi liraya op satılsa alman mı :s

Caponlar onurlu insanlarmış, korsanla işleri olmazmış. Öyle diyorlar.
onların onuruna başlarım lan, adam olsunlar da işlerini yarım bırakmasınlar önce. vsy efendim neymiş çok çalışıyorlarmış yav he hee

evet :s çünkü nerdeyse beleşe satılıyor. bi liraya op satılsa alman mı :s

onların onuruna başlarım lan, adam olsunlar da işlerini yarım bırakmasınlar önce. vsy efendim neymiş çok çalışıyorlarmış yav he hee
Alırım tabi de DnR niye o kadar bahalıya satıyor o zaman? Bizi keriz mi zannediyor acaba?

Problemli bir kitle var One Piece fanları arasında, Oda tanrı Luffy peygamber baktığından çoğu seride şu şöyle olabilir aslında dediğinde çok katı yaklaşıyorlar. Eskiden daha fenaydı, şimdi One Piece'in iki rakibi bitirdiğinden daha sakinler.

Not: Buradaki kastım mesajımda net olarak belirttiğim gibi, "Oda tanrı, Luffy peygamber." yani "Oda hata yapamaz, her şey açıktır," kafasında olanlardı. Zaten Naruto ve Bleach'i örnek verip onlar bittikten sonra daha sakinler dememin sebebi de buydu. :D

Yani ne Garp ne Roger ne Luffy fanlarına lafım olmadığı açık.

Onun dışında yazarı suçlamamışım zaten. Temelde aynı şeyi söylemişiz.
Bahsettiğin kitle direk Luffy fanlarını hedef alıyor bence kullandığın kelime yanlış. İnsanlar seni farklı kaydeder hafızasına ha bu ne kadar umrundadir bilemem ama bence doğru bir cümle olmamış. Burada problemli olmayan kitle yok zaten. :D

Bahsettiğin kitle direk Luffy fanlarını hedef alıyor bence kullandığın kelime yanlış. İnsanlar seni farklı kaydeder hafızasına ha bu ne kadar umrundadir bilemem ama bence doğru bir cümle olmamış. Burada problemli olmayan kitle yok zaten. :D
Yani her hangi bir fan grubunu gücendirecek bir şey söylemedim, o mesajdan önceki sayfada "Böyle olduğu açık değil mi?" tarzı bir mesaj vardı ona binaen "Oda'yı tanrılaştıran kitle probemli" dedim. Ki öyle de. Luffy fanlarına bir saldırı yoktu, öyle anlayan varsa kendi problemi yani iki sayfa üst üste açıklamama ve özel mesaj atmama rağmen. Mesaj alan kişiyle ilgilidir. Sitedeki dramalar ilgimi çekmiyor.

Üye silindi 1004

Big Mom’ın Garp’tan dayak yediği bariz. Kadın GARPPPUUUUUU diye kendinden geçti. Hani ya kaptanını çok seviyordu Big Mom ya da Garp’a sebepsiz yere bilenmiş. Luffy’le arasındaki mevzu Garp yüzünden daha kişisel bi hal alıyor. Big Mom’ın Garp nefreti bi yere bağlanmak zorunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık