Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB gücünü ilk elden görmüş , Roger da Xebec'ten sonraki en gucluleri WB idi diyor o da WB dahil diğerlerinin gücünü görmüş. Anlaşılan 4vs2 olmuş gibi duruyor. Hatta daha fazlası da olabilir.
Güç skalası yapmak için dövüşmesi gerekmiyor. Rayleigh nasıl adada Luffy'den daha güçlü kaç hayvan olduğunu anlıyorsa, Roger da o şekilde anlamış olabilir.

Belki. Bilemedim.

4vs2 ezip geçtikten sonra eşit olmaları garip geliyor bana ama belki Dante13'ün dediği gibi meyveyle açıklar. Sonuç olarak eşit hale gelmişler.
Big Mom ve Kaido ya da diğerlerinin gücü önemli değil onların güçleri şimdiki ile kıyaslanamazmış. Onlar kolayca saf dışı oldular bence. 2vs2 olmuştur nihayetinde. WB durdurulamaz diyor Roger için. Bunu bence oradaki deneyime bağlı olarak diyor.

@Smoker

Ya WB'nin Roger için durdurulamaz demesine ne diyorsun? Bence bir deneyime işaret ediyor gibi bu söz.

Xebec çok güçlü olduğu içi Garp ile Roger anca yenmiş diyecem de ne kadar sağlıklı bir yorum olur bilemedim.
Xebec için Roger'in en güçlü düşmanı demişti Sengoku. Belki de Roger ve WB'nin zirve hallerinden bile güçlüdür.
Big Mom ve Kaido ya da diğerlerinin gücü önemli değil onların güçleri şimdiki ile kıyaslanamazmış. Onlar kolayca saf dışı oldular bence. 2vs2 olmuştur nihayetinde. WB durdurulamaz diyor Roger için. Bunu bence oradaki deneyime bağlı olarak diyor.
O zaman şimdi nasıl durduruyor?

Şuanki savaş Tanrı Vadisindeki savaştan kaç yıl sonra oluyor? 10 yıl mı? Bu durumda Garp nasıl bir hayvan çıkacak ya? İşin en garibi bu efsanelerin hepsi ölmüş Garp hayatta. Şuan Luffy'nin yediği yumrukların gücünü daha iyi anlıyorum.

Two King, Two Monsters. İkisini sürekli denk tutuyor Oda.
Tanrı Vadisi olayında Roger ve Garp, 2vs4 yaptılarsa bu durumda o zamanlar Roger, WB'den bayağı bir güçlü demek oluyor. Ee, o zaman şimdi nasıl eşit oldular? WB daha hızlı mı gelişti? Sanki o olay 2vs1 çıkacak gibi ama bakalım.
2v1 çok saçma ya.Tamam tayfa birbirini sevmiyor da bunlar kaptanı yendiği zaman bizim peşimize düşmez mi der insan.Ki roger peşledi işte.Baya 4v2 olmuştur.Ayrıca rocks da bisento kendi gemisinde gura yı almış gibi görünüyor wb.

Garp bir D. Olarak korsan olup Rocer'ın tayfaya katılsaymış şuan Luffy'nin maceralarını izlememize gerek kalmazdı sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık