Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB reyiz o sıralar 44 yaşında. Tayfasindaki elemanların hiçbirinin 20 yaşından büyük olmaması gerekiyor bence. Baba figürü olması için en azından 20 den fazla yaş farkı olması gerekiyor bence.

WB reyiz o sıralar 44 yaşında. Tayfasindaki elemanların hiçbirinin 20 yaşından büyük olmaması gerekiyor bence. Baba figürü olması için en azından 20 den fazla yaş farkı olması gerekiyor bence.
Marco'nun o sırada 15 yaşında olması lazım, diğerlerininin de yaşının da 20'yi geçtiğini sanmıyorum, Vista da 15-17 gibi bir şey olmalı o ara.
(Vivre Card yalancısıyım.)

Yarın öğreniriz muhtemelen ama bence kesin deprem meyvesini yemiştir o yaşta. Hatta ben zaten Rocks'ta iken yediğini düşünüyorum. Ama en kötü ihtimal Rocks dağılınca yemiştir.

En azından çamaşır ipi kullanmadı. Erkek gibi yumruklariyla savaşıyor. Var mı daha ötesi?
Hemen saldırı yine o kadar acıtıyor mu yav ? :D

Reyize gelince zamanında kılıç tutmuşluğu var Kyros saldırırken gördük.

Yani Doffy bile kılıç koklamış zamanında.Şu anki seviyesine öyle gelmiş olabilir. :D Kılıççılara laf ederken iyi düşün seride kılıç koklamayan bir tek seninki vardır herhalde.

Kılıç bu serinin olmazsa olmazı.

Hemen saldırı yine o kadar acıtıyor mu yav ? :D

Reyize gelince zamanında kılıç tutmuşluğu var Kyros saldırırken gördük.

Yani Doffy bile kılıç koklamış zamanında.Şu anki seviyesine öyle gelmiş olabilir. :D Kılıççılara laf ederken iyi düşün seride kılıç koklamayan bir tek seninki vardır herhalde.

Kılıç bu serinin olmazsa olmazı.
Dof çamaşır suyundan başka bir şey koklamamıstır.:D

Serinin olmazsa olmazı ya meyvedir ya da haki. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık