Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elinde kılıç olan herkes potansiyel yatırım.:(
Roger bile kılıç kullanıyor sen hala konuşuyorsun.:artiz:

Korsan dediğin aslen kılıç kullanır zaten birde pistol tabanca bulurlarsa onu.Ama daha çok kılıç kullanırlar çünkü onların zamanında silah tek atımlık gibi birşeydi en fazla mekanizma o kadar gelişmemişti.

Ha gerçi Luffy de aldı değil mi eline kılıç sopa gibi sallamak için.:hhh:

Zirve wb'den oden uzuv alamaz ama bu zorlayamayacağı anlamına gelmez. Millet ne kadar normal görüyor şu bir yeri kaybettirmeyi. mihawk vs shanks kaybedilen uzuv yok. Luffy diyeceğim de plot armor geçerli :D. Kol bacak parmak bıyık sakal koparma olayı çok basitmiş gibi. Ama oden<wb demeyen yoktur herhalde? :flaugh:

Son düzenleme:
İşi iyice öğrensin vurucak zoronun popişine ihtiyacım kalmadı sana diye. Şimdilik yardım ediyor kerata hayali falan da varmış secdesi boşa gitmesin diye izin veriyor Luffy.
Aslında zoro namaza da başlayabilir. Cuma namazından başlasın mesela. Secde olayını kaptı:D.
Doğru yolu bulması lazım o da biraz zor:fool:

Zirve wb'den oden uzuv alamaz ama bu zorlayamayacağı anlamına gelmez. Millet ne kadar normal görüyor şu bir yeri kaybettirmeyi. Ainu vs kuzan kaybedilen uzuv=yok mihawk vs shanks kaybedilen uzuv yok. Luffy diyeceğim de plot armor geçerli :D. Kol bacak parmak bıyık sakal koparma olayı çok basitmiş gibi. Ama oden<wb demeyen yoktur herhalde? :flaugh:
Kuzan nasıl uzuv kaybetmedi yaw. :D

Bu arada Oden uzuv falan alamaz da gözüken zorlayacağı yönünde.

Oden kendini feda ettiyse bu durum değişir. Zaten zirve Wb>zirve Oden. Ben de öyle düşünüyorum ama öyle Ace'yle falan kıyaslamak da yanlış olur. Oden'in öldüğünde bir amiral gücünde olduğunu düşünüyorum. Bence uçuk bir beklenti değil şu gördüklerimizden sonra.
Yalnız zirve Wb'nin deprem meyvesi var.En iyi 12 kılıçtan birine sahip.

Roger bile kılıç kullanıyor sen hala konuşuyorsun.:artiz:

Korsan dediğin aslen kılıç kullanır zaten birde pistol tabanca bulurlarsa onu.Ama daha çok kılıç kullanırlar çünkü onların zamanında silah tek atımlık gibi birşeydi en fazla mekanizma o kadar gelişmemişti.

En azından çamaşır ipi kullanmadı. Erkek gibi yumruklariyla savaşıyor. Var mı daha ötesi?

Bu oden üçüncü komutandan güçsüz ashurayı ve tayfasını tüm gece dövüşerek anca indirdi. Ve ashura o zamanlar daha da güçsüz (oden için çalıştılar baya).
Tamam 3 yıl geçti de o seviyeden yonkou seviyesine de çıkmamıştır bence herif. Wb ile denkse bile demek ki wb tam gücüne henüz çıkmamış derim ben açıkçası.

İkisi de yonkou gücünde olsa hakileri çarpışınca gökyüzü ikiye bölünür.
Kısa bir özet hazırladım yıllar ve olaylar hakkında. Bunu ben de dahil çok kişi karıştırabiliyor çünkü:
Bölüm 960-
41 yıl önce. Oden, 18 yaşında.
Oden'in tanıtımı.
Cenaze olayı.
Domuz saldırısı başlangıç
Bölüm 961-
Domuz olayı.
Bölüm 962-
Oden, 18 yaşında.
Oden, kınları toplamaya başladı.
Ashura'yı yendi.
39 yıl önce. Oden, 20 yaşında.
Kuri'yi düzeltti.
Kuri daimyosu oldu.
33 yıl önce. Oden, 26 yaşında.
Rocks Korsanlar'ı dağıldı ve güç kazanmaya başladı.
Inu ve Neko, Wano sahiline vurdu.
Bölüm 963-
33 yıl önce. Oden, 26 yaşında.
Oden; Inu, Neko ve Kawa'yı kurtardı.
Kınlar, samuray olmak için çalışmaya başladılar.
30 yıl önce. Oden, 29 yaşında.
Oden ve ekibi, başkente geldiler.
Oden, babasıyla son kez görüştü.
Beyazbıyık Korsanları, Wano'ya geldi.
Oden, Beyazbıyık Korsanları ile tanıştı.
Ashura olayı ile Beyazbıyık olayı arasında 11 yıl var gibi görünüyor.
Yalnız zirve Wb'nin deprem meyvesi var.En iyi 12 kılıçtan birine sahip.
Oden'le karşılaştığında da elinde aynı bisento var sanırım. Sarsıntı Meyvesi'nin ise o zamanlar olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık