Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

İnci. Kendisi gördüğüm en sakin kedicik. Hala biraz hasta sanırım ama daha iyiye gidiyor her gün.

Yani önemli bir karar abi. 20 yıl yaşayabiliyorlar sonuçta. Uzun süreli bir ilişki. Ben herkese öneririm ya. İnanılmaz güzel bir duygu. Ayrıca hasta veya üzgün olduğunda hissedip yanında takılıyorlar. Bu da güzel moral desteği.
alerjiyiz yapacak bir şey yok zaten astım da var tetikliyor mu bilmiyorum ama muhtemelen tetikler

alerjiyiz yapacak bir şey yok zaten astım da var tetikliyor mu bilmiyorum ama muhtemelen tetikler
Kuzenimde de var kedi alerjisi ve astım. Biraz araştırmıştı sanırım sprey tedavisi falan varmış. Bakılabilir. Tabi o kadar istiyorsan kedi sahiplenmek. Bu arada havalar genel olarak kurak gidiyor. Ara sıra dışarı bir kap su bırakmaya çalışalım. Buradan hatırlatmış olayım. Sahiplendiğimde İnci çok susuz kalmış dedi veteriner. Malum küresel ısınma...

Kuzenimde de var kedi alerjisi ve astım. Biraz araştırmıştı sanırım sprey tedavisi falan varmış. Bakılabilir. Tabi o kadar istiyorsan kedi sahiplenmek. Bu arada havalar genel olarak kurak gidiyor. Ara sıra dışarı bir kap su bırakmaya çalışalım. Buradan hatırlatmış olayım. Sahiplendiğimde İnci çok susuz kalmış dedi veteriner. Malum küresel ısınma...
hayvan beslemek için ilaç kullanmak sacma geliyor illa ki bi dezavantajı vardır ilacın diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık