Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Nasıl sorgulanır? Mesela bir tanesinden bahsedeyim.

Tanrı bilinemez muhabbeti mesela. Diyor ki Tanrıya sıfat koyamazsin. Bu onu sinirlamak olur gibi iddiası var.

Karşı argüman bilinemez olduğunu söylemek de sıfat koymak olur.

Bu sefer Diamond şöyle diyor. Ben onu ondaki bir sıfat olarak söylemiyorum. Kendimizdeki olarak görüyorum diyor.

Sonra yine karşı argüman olarak şu geliyor: O zaman bilinebilir olduğunu söyleyen kişi de tıpkı senin mantığınla kendinde bir şeymis gibi bunu söyleyebilir. Tanrıya sıfat takarak onu küçültmeden.

Buna karşı diamondun hiçbir karşı argümanı yok. Ondan sonra dogmatik olma konusunda da direk başlangıçta dogmatik olmadığını söyleyen Dia tartışmanın ileri kısmında evet burada dogmatik gibi oluyoruz diyor ki öyle.

Bunu gibi bir çok çelişkisi var. Tanım muhabbetinde mesela yine aynı çelişki. Bence Fikret izlesigim kisimlarda şah mat etmiş. Tamamını izleyeceğim bu arada.
Yiğidi öldür hakkını yeme. Fikretin gerçekten dinlemeye çalıştığını ve diamond'ı güzel sıkıştırdığını düşünüyorum. Ama ikinci videoda da fikret çok batırdı bence.

Günaydın dostlar.

Bugün gündoğumunda Kapadokya'da balonların kalktığı yere gittik. Aşıklar Tepesinden seyrettik.. harika bir manzaraydı. Ailecek selfie çekinecekken bir Asyalı genç kız ben çekeyim mi dedi. Baya iyi birisiydi Japonca teşekkür edip iki şekil yapacaktım ama kız Koreliye benziyordu. Yani risk oranı çok fazlaydı... :D

Neyse.. ben biraz daha nevşehirde durursam Eş arama konusunda tamamen direksiyonu Asyayı kıracam galiba @Kuroro aga yani bu kadar tatlı ve iyi olmayın yaaov dedim içimden.. Kardeşimin iphone'unda tek resim sonrası alan doldu.. o çektiği tek resmi sallarım kardeşim az telefonunda yer açsında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık